جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وزارت کشور علت کندی اعلام نتایج ریاست جمهوری را اعلام کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

وزارت کشور علت کندی اعلام نتایج ریاست جمهوری را اعلام کرد

مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور گفت: مبنای تعیین کاندیدای پیروز در انتخابات ریاست جمهوری، کل آرای ماخوذه است و درصدبندی کاندیداها بر اساس آرای ماخوذه انجام می گیرد.

به گزارش عصر ایران، رای موخوذه شامل آرای باطله و آرای صحیح است.

"حسنعلی نوری" که با خبرنگاران گفتگو می کرد درباره اینکه مبنای تعیین میزان درصد کاندیداها و معرفی کاندیدای پیروز، کل آرای دریافت شده یا آرای صحیح است؟ گفت: مبنای تعیین نامزد پیروز، در انتخابات آرای ماخوذه است.

وی افزود: بر اساس آرای ماخوذه درصد بندی میزان کسب رای کاندیداها انجام می گیرد.

نوری درباره دلیل تاخیر ارایه آمار نتایج انتخابات در نخستین شب پس از رای گیری گفت: در برخی از استان ها شمارش انجام شده بود اما در بخش های کوچک آن استان ها شمارش آرا صورت نگرفته بود که ما بتوانیم آرای ماخوذه را تجمیع کنیم.

بنابه گفته های خبرنگار شبکه خبر نیز که از این رسانه پخش شد؛ در انتخابات مجلس شورای اسلامی درصد گیری و تعیین کاندیدای پیروز براساس آرای صحیح صورت می گیرد اما در انتخابات ریاست جمهوری این گونه نیست و مبانی تعیین کاندیدای پیروز کل آرای دریافت شده (آرای صحیح و باطله) است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.