جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اولین واکنش BBC به نتیجه انتخابات ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: شبکه «بی بی سی» در اولین واکنش خود به نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران به مشارکت بالای رأی دهندگان اشاره کرد و گزارش کرد که نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری ایران، «حسن روحانی» کاندید حامی اصلاح طلبان را پیش از دیگر نامزدهای انتخابات قرار داده است.

این شبکه انگلیسی سپس به 8 سال دوره ریاست جمهوری ایران اشاره کرد و گزارش کرد که دوران هشت ساله ریاست جمهوری احمدی نژاد همراه با مشکلات اقتصادی و تحریم های غرب علیه برنامه هسته ای ایران بوده است.

انتخابات ریاست جمهوری ایران صبح روز گذشته در ساعت 8:00 صبح آغاز و تا ساعت 23:00 ادامه داشت و مشارکت گسترده مردم ایران، حماسه تاریخی آفرید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.