شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: توهین جدید رضا پهلوی به ملت ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: فرزند شاه مخلوع در مصاحبه ای با یک رسانه خارجی به ملت ایران توهین کرد. رضا پهلوی، فرزند شاه مخلوع ایران، در مصاحبه ای با شبکه خبری راشاتودی با محور انتخابات ریاست جمهوری، مردم را هدف توهین قرار داد و مشارکت گسترده در انتخابات را ناشی از دریافت رشوه دانست.

مجری تلویزیون راشاتودی، از «رضا پهلوی» درباره انتخابات ایران پرسید و گفت با اینکه ایران، دارای انتخاباتی است که در آن به شهروندان حق رای می دهد، چرا وی از ایران به سازمان های بین المللی در این موارد شکایت می کند؟ مجری برنامه از رضا پهلوی درباره اینکه چرا ادعا می کند انتخابات ایران آزاد نیست، پرسید: «شما گفتید که ایران کشوری کاملا دچار انحراف (نسبت به دیگر کشورها) است.

وقتی من به اطراف دنیا نگاه می کنم، هیچ کشور غربی نمی بینم که انتخاباتی کاملا شفاف و آزاد داشته باشد. بنابراین شما چرا ایران را در معرض استانداردهایی چنان سختگیرانه قرار می دهید که هیچ کشور دیگری از آنها تبعیت نمی کند؟» رضا پهلوی در پاسخ به این پرسش گفت که کاری به کشورهای دیگر و شهروندان آنها ندارد و از طرف آنها صحبت نمی کند.

مجری برنامه پرسید: «اما بسیاری از دیگر ایرانیان هستند که دائما پای صندوق های رای می روند و بگذارید این را بگویم که میزان مشارکت ایرانی ها از بسیاری از کشورهای غربی بالاتر است، مثلا مشارکت مردم در انتخابات قبلی، 85 درصد بود در حالی که در انتخابات 2012 آمریکا میزان مشارکت مردم، 57 درصد بود.

بنابراین به نظر می رسد بسیاری از ایرانی ها با شما موافق نیستند که انتخابات، نامربوط است، چون آنها فورا به پای صندوق های رای می روند.»رضا پهلوی: «اینکه مشارکت وجود دارد، هرگز به رژیم مشروعیت نمی بخشد یا این را ثابت نمی کند که آنها به فرآیند انتخابات اعتقاد دارند؛ میزان مشارکت ثابت نمی کند آنها با این فرآیند موافق هستند.

بعضی از شرکت کننده ها مجبور می شوند یا به آنها رشوه داده می شود تا رای دهند. به عنوان مثال، اگر شما دانشجو باشید و مهر رای نداشته باشید، به شما اجازه ادامه تحصیل داده نمی شود یا اگر شما کارمند دولت باشید و در این انتخابات شرکت نکنید، ممکن است شغلتان را از دست بدهید.» یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران صبح دیروز در حالی آغاز شد که مشارکت گسترده مردم در این انتخابات هم تعجب رسانه های بین المللی را به همراه داشته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.