دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پیشنهاد 1.7 میلیارد تومانی سپاهان به افشین - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

در همین رابطه یکی از مدیران ارشد استقلال به اوج نیوز گفت: «پس از آنکه ما پیشنهاد مشخص خود را به افشین ارائه کردیم متوجه شدیم سپاهان به این بازیکن 1.7 میلیارد تومان پیشنهاد داده است.»

با این حال افشین در گفت و گو با سایت گل خبر توافق با هر تیمی را تکذیب کرد: «به خدا نمی دانم این خبرها از کجا می آید! خودم هم تعجب می کنم. من نه با سپاهان توافق کردم، نه با استقلال. خودم هم نمی دانم چه زمانی تیم آینده ام مشخص می شود، چون همه چیز را به آقای فاضلی سپردم. اگر می خواهید در مورد کارهای من و تیم آینده ام اطلاع دقیقی پیدا کنید بهتر است با آقای فاضلی صحبت کنید چون خودم هم واقعا خبری ندارم.»

او از احتمال لژیونر شدنش خبر داد: «شاید کارهایم درست شود و لژیونر شوم. دوست دارم هر چه زودتر این اتفاق بیفتد و لژیونر شوم اما نمی دانم چه زمانی به این خواسته ام می رسم. خودم که امیدوارم و باید ببینم آقای فاضلی چه تیمی را برای من انتخاب می کند.»

منبع:مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.