"> پدیده داماش به لیگ هلند پیوست +عکس
يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پدیده داماش به لیگ هلند پیوست +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مراسم معارفه "علیرضا جهانبخش" بازیکن پیشین تیم فوتبال داماش گیلان روز جمعه در باشگاه نایمیخن هلند برگزار شد.

پیش از این باشگاه داماش گیلان و نایمیخن هلند در خصوص جهانبخش به توافق رسیده بودند اما مشکلات اداری مانع از حضور این مهاجم ایرانی در هلند شده بود اما سرانجام با برطرف شدن مشکلات، جهانبخش روز گذشته به طور رسمی به عضویت باشگاه نایمیخن درآمد.

پدیده داماش به لیگ هلند پیوست +عکس

این بازیکن 19 ساله که اکنون پروانه کار دریافت کرده، در خصوص حضور در نیمگن در نشست خبری گفت: انتقال از ایران به هلند اتفاق بزرگی است. وقتی ابتدا شنیدم که نیمگن علاقمند به جذب من شده بسیار خوشحال شدم. لیگ هلند محل مناسبی برای آموختن فوتبال است و نیز جایی که بازیکنان جوان می توانند پیشرفت کنند. به همین خاطر است که من نایمیخن را انتخاب کردم با وجود اینکه از دیگر باشگاه ها پیشنهاد داشتم. فکر می‎کنم جای مناسبی قدم گذاشته ام.

"کارلوس آلبرس"، مدیر فنی باشگاه نایمیخن، گفت که دو بازیکن ایرانی در جریان رقابتهای زیر 19 سال آسیا وی را تحت تاثیر قرار داده اند. وی البته نامی از بازیکن دیگر به میان نیاورده اما احتمالا او به سردار آزمون اشاره داشته است. آزمون در حال حاضر در عضویت تیم رابین کازان روسیه است.

آلبرس گفت: همیشه به دنبال استعدادها هستیم و این موقعیتی بود تا برای یکی از این بازیکنان پیشقدم شویم. جهانبخش از آن دست بازیکنانی است که می تواند رشد کند. ما 95 درصد مشکلات را پشت سر گذاشته ایم وامیدوارم ظرف دو هفته آینده کار تمام شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.