دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: چگونه مصرف برق کولرهایمان را نصف کنیم؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: در حالي كه روزهاي گرم سال پررونق ترين روزها براي خودنمايي وسايل سرمايشي است، يكي از دغدغه هاي جدي خانواده ها در اين روزها قبض هاي برقي است كه مي تواند لذت خنك بودن در تابستان را از آن ها بگيرد.

از زمان هدفمند شدن يارانه ها و افزايش قيمت برق، حساسيت مصرف كنندگان بر قبض هاي برق بيشتر شده، به همين دليل است كه بسياري از اين مشتركان برق به دنبال راهكارهايي براي كاهش قيمت برق با وجود استفاده از وسايل سرمايشي در روزهاي گرم سال هستند.

از سوي ديگر با وجودي كه مسئولان همواره به انتقاد از رواج كولرهاي گازي در سطح كشور پرداخته و مردم را به استفاده از كولرهاي آبي توصيه مي كنند، همين كولرهاي آبي نيز در صورت استفاده ناصحيح مي تواند قيمت برق خانوار را افزايش دهد.

در اين زمينه یکی از مهمترین روش های افزایش راندمان و کاهش مصرف و هزینه برق در کولرهای آبی آبرسانی دقیق به پوشال هاست.

بررسي هاي سازمان بهينه سازي مصرف انرژي نشان مي دهد مصرف كنندگان با تمیز کردن لوله های پلاستیکی آبرسانی کولر و همچنین جرم گیری آب پاش های پلاستیکی و سبد زیر پمپ آب، همراه با بررسی عملکرد صحیح پمپ آب کولر، می توانند بازده کولر آبی خود را افزایش و مصرف برق را به نصف کاهش دهند.

اين بررسي ها نشان مي دهد استفاده کنندگان از کولرهای آبی با بررسی دوره ای و رفع اشکالات کولر و اطمینان از کارکرد آن ضمن کاهش مصرف انرژی از میزان سرمای مناسب برخوردار می شوند.

اين درحالي است كه نصب دستگاه ریموت کنترل به جای کلیدهای قدیمی رایج، به مصرف کنندگان کولر آبی این امکان را می دهد تا بر مصرف انرژی کولر خود مدیریت بیشتری داشته و از این طریق در مصرف انرژی صرفه جویی کنند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.