دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پرسپولیس – صبا، قطعا بدون تماشاگر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

پرسپولیس – صبا، قطعا بدون تماشاگر

حتی هوشنگ نصیرزاده هم گفته بود پرسپولیس با سپری کردن نیمی از دوران محرومیت می تواند از کمیته استیناف تقاضای بخشش کند اما علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف در گفت و گو با فارس آب پاکی را روی دست پرسپولیسی ها می ریزد: «نصیرزاده از محتوا اطلاعی ندارد. آیین نامه می گوید تیم ها می توانند درخواست تعلیق کنند اما با توجه به سابقه پرسپولیس و اینکه در گذشته این تیم 6 فقره تخلف تماشاگر داشته، درخواست آنها رد شد. به این ترتیب بازی پرسپولیس و صبا بدون حضور تماشاگران برگزار می شود. پرسپولیسی ها قبلا درخواست خود را داده بودند. دوشنبه هفته پیش به این موضوع رسیدگی و با آن مخالفت شد.»

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.