"> پاسخ جالب سرمربی کره‌ جنوبی به کی‌ روش
شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پاسخ جالب سرمربی کره‌ جنوبی به کی‌ روش ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی به صحبت های "کارلوس کی روش" سرمربی ایران واکنش نشان داده است. او از خبرنگاران کره ای خواسته است تا به کی روش بگویند 11 لباس برایشان بفرستد!

این اظهار نظر در حالی مطرح شد که سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پاسخ تندی به اظهارات وی داده بود. به نظر می رسد این اظهار نظرها دیدار ایران - کره جنوبی را حساس تر از قبل خواهد کرد.

جنگ لفظی سرمربیان تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی با صحبت های "چوی کانگ هی" بعد از پیروزی کره جنوبی مقابل ازبکستان آغاز شد؛ جایی که چوی گفته بود از ایران بیشتر از ازبکستان بدش می آید و دوست دارد ازبکستان همراه کره به جام جهانی صعود کند. او در توضیح این صحبتش گفته بود که ایرانی ها در بازی رفت با کره جنوبی، با آنها در تهران بدرفتاری کرده بودند.

هنوز 24 ساعت از صحبت های سرمربی کره جنوبی نگذشته بود که کارلوس کی روش در نشست خبری به شدت به این صحبت ها اعتراض کرد. سرمربی تیم ملی ایران در این نشست با صحبت هایی همچون "چوی مایه ننگ فوتبال کره است"، "او به فوتبال ایران و مربیانش بی احترامی کرده است"، "او باید مجبور شود که یا عذرخواهی کند یا استعفا دهد" و "من در کره پیراهن ازبکستان را می خرم و قبل از بازی به سرمربی کره هدیه می کنم" و ... به حرف های چوی واکنش نشان داد.

صحبت های کی روش در کره جنوبی بازتاب زیادی داشت و باعث شد تا چوی کانگ هی مجددا به سئوالات خبرنگاران کره ای در این خصوص پاسخ دهد.چوی در آخرین صحبت هایش مجددا به کی روش حمله کرد و دانش فوتبالی او را زیر سئوال برد: " از کی روش شگفت زده ام. او که سرمربی رئال مادرید بوده و در منچستریونایتد هم کار کرده است، فقط چیزهای "عجیب و غریب" از باشگاه های بزرگ دنیا آموخته است"!

چوی در ادامه صحبت هایش مجددا کی روش را خطاب قرار داده و با بیان اینکه " فوتبال سیاست نیست"، تاکید کرده است "فقط می خواهم به کی روش بگویم که سال آینده جام جهانی را از تلویزیون در خانه اش در پرتغال تماشا خواهد کرد".

سرمربی کره جنوبی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه کی روش گفته لباس ازبکستان را پیش از بازی با کره جنوبی برای او هدیه می کند، گفت: به واقع همین که بازی شروع شود، من یک پیراهن به تن خواهم داشت ولی بروید به او بگویید اگر می خواهد 11 پیراهن برای ما ارسال کند!

چوی در پایان صحبت هایش تاکید کرد: از اینکه کی روش نام تمام ایرانی ها را در مکالمه اش آورده، نا امید شدم! به هر حال نمی خواهم این جنگ لفظی را ادامه بدهم.

تیم ملی فوتبال ایران چهارشنبه شب ایران را به مقصد کره جنوبی ترک کرد تا پیش از دیدار با کره جنوبی با آب و هوای شرجی و مرطوب شهر اولسان هماهنگ شود. باید دید کی روش که در کشور کره جنوبی به سر می برد چه پاسخی به این صحبت های چوی می دهد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.