با 5 ماده تمیزکننده خوراکی آشنا شوید"> با 5 ماده تمیزکننده خوراکی آشنا شوید
شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: با 5 ماده تمیزکننده خوراکی آشنا شوید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

همشهری آنلاین: شما می توانید از برخی میوه ها و مواد خوراکی علاوه بر مصرف تغذیه ای بعنوان تمیزکننده در کارهای منزل بهره ببرید.

پوست سیب

ظروف آلومینیومی تغییر رنگ یافته را با پوست سیب تمیز کنید. ظرف را از آب پر و پوست سیب را اضافه کنید. بگذارید 30 دقیقه بجوشد.

مایونز

لکه های آب را از روی مبلمان چوبی با مایونز از بین ببرید. مقدار کمی از آن را با انگشت روی لکه بمالید و بگذارید یک شب باقی بماند.

سرکه

مواد چسبیده به مایکروفر را با سرکه تمیز کنید. 2/1 پیمانه سرکه سفید را 2 دقیقه داخل مایکروفر حرارت دهید تا اسید آن به شل شدن خرده های خشک شده کمک کند.

کاربرد دیگر سرکه به عنوان ضدعفونی کننده قوی استفاده از آن به همراه آب اکسیژنه است. طبق مطالعات انجام شده ترکیب این دو %99 باکتری ها را از بین می برد.

یخ و نمک

با این دو ماده قوری قهوه ساز را تمیز کنید. 8-6 تکه یخ را داخل قوری بیندازید و 2/1 پیمانه نمک به آن اضافه کنید. یخ را دور قوری حرکت دهید تا لکه های قهوه را از بین رفته و نو به نظر برسد.

جوش شیرین

جوش شیرین تمیزکننده قوی ای برای سرویس های بهداشتی به خصوص برای سینک و وان ایده آل است. می توان از جوش شیرین برای از بین بردن لکه دوغاب هم استفاده کرد. کافیست مسواک مرطوب را داخل این پودر زده، آن را روی محل مورد نظر بمالید.

آبلیمو و نمک

مس را با آبلیمو و نمک تمیز کنید. به مقدار مساوی در حدود چند قاشق غذاخوری از آن ها را با هم ترکیب و دستمال را به آن آغشته کنید. با مالیدن پارچه دور ظرف فورا تمیز خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.