"> اقدام عجیب دولت برای تامین یارانه اسفند
يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اقدام عجیب دولت برای تامین یارانه اسفند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

در پی انتشار گزارش امروز چهارشنبه مهر مبنی بر پول دریافتی از بانکها با عنوان "مابه التفاوت ارز دریافتی"، برخی رسانه ها ضمن تائید رسمی این خبر، در عین حال اعلام کرده اند که فعلا پولی بابت این موضوع از بانکها گرفته نشده است.

این در حالی است که تازه ترین اطلاعات دریافتی، نشان می دهد بانک مرکزی با ایجاد تغییراتی در این تصمیم، مبالغ فوق را دوشنبه از حساب آنها خارج کرده است.

پیش از ظهر امروز گزارش داد: گفته می شود کمیته پنج نفره ارزی ( متشکل از سید شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی، مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت، مصطفی محمد نجار وزیر کشور، حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات و محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی ) با فشار برخی مقامات ارشد اجرایی در پی تامین منابع مورد نیاز برای پرداخت یارانه نقدی اسفندماه هستند.

در این میان، ظاهرا به طور ناگهانی به برخی بانکهای خصوصی و دولتی گفته شده است که باید مبالغی بابت مابه التفاوت ارزهایی که تاکنون به آنها داده شده است، پرداخت کنند.

اطلاعات رسیده به مهر حکایت از آن دارد که حدود ۳۳۰ میلیارد تومان بانک اقتصاد نوین، حدود ۲۴۹ میلیارد تومان بانک پاسارگاد، حدود ۲۴۲ میلیارد تومان بانک پارسیان، حدود ۶۲ میلیارد تومان بانک سرمایه، حدود ۱۰۰ میلیارد تومان بانک کارآفرین، حدود ۴۷۰ میلیارد تومان بانک سامان و ۱۲۰۰ میلیارد تومان بانک ملی باید بابت این موضوع پرداخت کنند.

بانک/ مبلغ پرداختی بابت مابه التفاوت ارز دریافتی

بانک ملی/ ۱۲۰۰ میلیارد تومان

بانک سامان/ ۴۷۰ میلیارد تومان

بانک اقتصادنوین/ ۳۳۰ میلیارد تومان

بانک پاسارگاد/ ۲۴۹ میلیارد تومان

بانک پارسیان/ ۲۴۲ میلیارد تومان

بانک کارآفرین/ ۱۰۰ میلیارد تومان

بانک سرمایه/ ۶۲ میلیارد تومان

به غیر از این بانکها، بانکهای دیگر هم باید مبالغی با این عنوان پرداخت کنند که خبرگزاری مهر در تلاش است تا اطلاعاتی درباره رقم پرداختی سایر بانکها نیز منتشر کند.

برخی فعالان بانکی معتقدند که این دستور ناگهانی، شوک جدیدی به بانکهای خصوصی و دولتی در پایان سال وارد کرده است، ضمن اینکه چند کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی در پی اطلاع، در حال پیگیری موضوع از مراجع ذی ربط هستند.

به گفته سید شمس الدین حسینی سخنگوی اقتصاد دولت، در حال حاضر ماهانه ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان بابت یارانه به مردم ( نزدیک ۷۳ میلیون ایرانی ) پرداخت می شود. یارانه نقدی به ازای هر ایرانی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.

بهروز مرادی رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرده است: یارانه نقدی مرحله سیزدهم به ازای هر نفر ۴۵۵۰۰ تومان بدون تغییر فردا پنجشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

خبرگزاری مهر آمادگی دارد هرگونه توضیحات مقامات و دستگاه های دولتی و همچنین بانکهای دولتی و خصوصی را در این باره منتشر کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.