نفر از اعضای یک خانواده شامل عمو، دایی، عمه و.... دریکی از شعبات اخذ رأی شهر تهران رأی های خود را به صندوق انداختند و حدود 100 نفر از تأیید صلاحیت های انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران انصراف داده اند."> حضور یک خانواده 120 نفره در انتخابات
سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حضور یک خانواده 120 نفره در انتخابات ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: 120 نفر از اعضای یک خانواده شامل عمو، دایی، عمه و.... دریکی از شعبات اخذ رأی شهر تهران رأی های خود را به صندوق انداختند و حدود 100 نفر از تأیید صلاحیت های انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران انصراف داده اند.

عیسی فرهادی درباره نحوه انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: در تهران 3 هزارو 400 شعبه شامل 6 هزار و 800صندوق و یک صد هزار عوامل اجرایی آماده هستند که یکی از بزرگترین انتخابات را رقم بزنند.

وی ادامه داد:1785 نفر نامزد شورای اسلامی شهر تهران هستند که با توجه به انبوه نامزدها در شهر تهران باید مقدمات لازم را فراهم کنیم و این اقدام نیاز به برنامه ریزی همه جانبه دارد.

فرهادی افزود: شهروندان لیست نامزدهای شورای شهر را با خود داشته باشند تا وقتشان در شعبات گرفته نشود.

فرماندار تهران با اشاره به اینکه حدود 100 نفر از تأیید صلاحیت های انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران انصراف داده اند افزود: این حق نامزدهاست که بعد از تأیید صلاحیت نیز انصراف دهند.

وی بیان داشت: 120 نفر از اعضای یک خانواده شامل عمو، دایی، عمه و.... دریکی از شعبات اخذ رأی شهر تهران رأی های خود را به صندوق انداختند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.