دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اظهارات هاشمی پس از انداختن رای خود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دعا می کنیم امروز سرنوشت خوبی برای کشور، مردم و انقلاب رقم بخورد، گفت: شرط موفقیت در مقابل خطرهای داخلی و خارجی انسجام ملی است.

آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح روز جمعه پس از آنکه رای خود را به صندوق حسینیه جماران انداخت، طی سخنانی در جمع خبرنگاران گفت: دعا می کنیم که امروز سرنوشت خوبی برای مردم، کشور و انقلاب رقم بخورد، دعا می کنیم نتیجه این انتخابات انسجام ملی باشد، زیرا انسجام ملی شرط موفقیت در مقابل خطرهای خارجی و داخلی و زمینه رفع مشکلات به همراهی مردم و پرهیز از تفرقه ها در کشور است، تفرقه هایی که برای کشور و ملت سمی و خطرناک است.

هاشمی گفت: شما هم دعا کنید و تلاش کنید که به هدف حماسه سیاسی که همین است، دست پیدا کنیم.

وی افزود: قطعا بدون حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی رخ نمی دهد و پس از شکل گیری حماسه سیاسی می توانیم به حماسه اقتصادی برسیم.

هاشمی رفسنجانی را در هنگام حضور در حسینیه جماران، همسر و دخترش فاطمه هاشمی همراهی می کردند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.