شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بنیانگذار فیس‌ بوک 3 میلیارد دلار ضرر کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: در پی کاهش ارزش سهام فیس بوک، ثروت مارک زوکربرگ سه میلیارد دلار کاهش یافت.

وب سایت Cnet در گزارشی عنوان کرد که مارک زوکربرگ طی چند روز گذشته و به دلیل کاهش ارزش سهام فیس بوک چیزی حدود سه میلیارد دلار از دارایی اش را از دست داده است.

به گفته این وب سایت، هم اکنون ارزش سهام زوکربرگ در فیس بوک برابر با 11 میلیارد و 800 میلیون دلار است که در مقایسه با سهام 19 میلیارد دلاری وی در روز عرضه اولیه سهام فیس بوک در بازار سهام کاهش چشمگیری نشان می دهد.

سهام شبکه اجتماعی فیس بوک برای اولین بار در روز 18 می به بازار عرضه شد و در همان روز به 45 دلار در هر سهم رسید اما طی روزها و ماه های بعد ارزش این سهام به تدریج روند نزولی طی کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.