دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اقدام شایسته بازیکن تیم ملی بعد از گل زدن به لبنان (+ عکس) ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

در حاشیه گل باران تیم ملی لبنان در ورزشگاه آزادی

پیشرفت پرس- مطهره واعظی پور: امید عباسی آتش نشان فداکاری که در خاطر تک تک ایرانیان زنده است مردی که قالیباف بر تابوتش بوسه زد و گفت:" این شهید مایه افتخار همه همکاران ما در مجموعه شهرداری تهران و به خصوص سازمان آتش نشانی است." امشب در ورزشگاه آزادی به عنوان قهرمان ملی معرفی شد.

اقدام شایسته بازیکن تیم ملی بعد از گل زدن به لبنان (+ عکس)

یاد قهرمانی این جوان فداکار ایرانی در زیباترین لحظه دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و لبنان و در زمان ثبت اولین گل ایران به حریف خود در قاب تلویزیون اشک شوق هزاران ایرانی را با قدردانی و تحسین همراه کرد.

اقدام شایسته بازیکن تیم ملی بعد از گل زدن به لبنان (+ عکس)

سه شنبه شب و درحضور دهها هزار تماشاگر پرشور، محمدرضا خلعتبری زننده گل اول ایران ، پیراهن سفید تیم ملی را به دوربین نشان داد که بر روی آن نوشته شده بود " قهرمان ملی امید عباسی" در این لحظه میلیون ها ایرانی با افتخار و غرور از این جوان قهرمان و فداکار یاد کردند و از اینکه در خلال شور و هیجان یک بازی ملی یاد و خاطره از جان گذشتگان فراموش نشده و ملی پوشان کشورشان از آتش نشان فداکار ، به شایستگی یاد کردند ابراز رضایت کردند و تا دقایقی مداوم دست از تشویق برنداشتند.

اقدام شایسته بازیکن تیم ملی بعد از گل زدن به لبنان (+ عکس)

امید عباسی آتش نشان جوانی که در نهایت فداکاری و عشق برای نجات جان یک کودک زندگی خود را هدیه کرد و اعضای بدنش نیز امید به حیات را به چند انسان تقدیم کرد در لحظه حمله جانانه بازیکنان تیم ملی به دروازه لبنان، برای لحظه ای که در تاریخ ثبت خواهد شد یاد میلیون ها بیننده را با عشق و فداکاری گلباران کرد.

امید عباسی کسی است که شهردار تهران در صحبت هایش عنوان کرد:" پدر و مادر شهید عباسی با رزق حلال و تربیت درست این امانت خدا را این گونه به او باز گرداندند. همه ما در مجموعه شهرداری شما را - پدر و مادر شهید عباسی- مایه افتخار می دانیم و هیچ وقت شهید امید عباسی را از یاد نخواهیم برد."

او یک قهرمان ملی است چه در بازی زندگی و مرگ و چه در بازی جوانمردانه فوتبال، نام امید عباسی تا ابد در ذهن همه ایرانیان گلباران و زنده است.

منبع:عصرایران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.