يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تراکتورسازی به دنبال جذب نکونام ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی تبریز گفت: علی کریمی بازیکن بزرگی است و خوشحالم که او به تراکتور سازی پیوست.

حمید زینی زاده در موررد قرارداد با علی کریمی گفت: در راستای اینکه قصد داریم تیم قدرتمندی را آماده حضور در مسابقات لیگ برتر کنیم با علی کریمی مذاکره کردیم. در نهایت با این بازیکن به توافق رسیدیم و کریمی به مدت یک سال در تراکتور سازی حضور خواهد داشت.

وی افزود: امیدوارم با حضور کریمی بتوانیم نتایج مناسبی را در فصل بعد کسب کنیم. کریمی بازیکن بزرگی است و افتخارات زیادی برای فوتبال ایران کسب کرده است. او از روز شنبه به تبریز می آید و به احتمال فراوان کار خود را کنار تیم آغاز می کند.

مدیرعامل تراکتور سازی در مورد اینکه گفته می شود قصد جذب جواد نکونام را نیز دارد عنوان کرد: خوشحالیم که اکنون علی کریمی را جذب کردیم. در چند روز آینده سعی می کنیم با نکونام مذاکراتی داشته باشیم تا با جذب بازیکنان جدید تیم قدرتمند تری را برای فصل بعد ببندیم.

وی در مورد اینکه گفته می شود با آرش برهانی نیز مذاکراتی انجام داده اید، گفت: باید چند روز منتظر بمانید، طی دو سه روز آینده امیدوارم خبرهای خوش برای هواداران در پیش باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.