جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مجید جلالی: کریمی متفاوتی خواهید دید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: سرمربی تراکتورسازی تبریز با تمجید از انگیزه بالای علی کریمی بعد از پیوستن به این تیم گفت: کریمی در فصل پیش رو جزو فوتبالیست های نمونه و تاپ لیگ خواهد بود و همه او را متفاوت تر خواهند دید.

مجید جلالی درباره پیوستن علی کریمی به تراکتورسازی تبریز، بیان کرد: من هفته پیش جلسه یک ساعته ای را با کریمی داشتم و فکر می کنم اتفاق خوبی برای هر دو طرف افتاده است تا کمک کنیم تراکتورسازی در فصل پیش رو بتواند کارهای بزرگی را انجام دهد. ما برای بهترین جایگاه تلاش می کنیم.

سرمربی تراکتورسازی همچنین در پاسخ به این پرسش که چه برنامه ای برای استفاده از علی کریمی دارد؟ مطرح کرد: این چیزی نیست که بتوان الان درباره آن صحبت کرد، اما من در صحبت های پیش از توافق می خواستم مطمئن شوم که او انگیزه خوبی دارد تا بتواند در فوتبال بازیکن نمونه و تاپ باشد و من با او صحبت کردم و مطمئن شدم و شما نیز بدانید که در فصل آینده علی کریمی متفاوتی خواهید دید.

وی افزود: خودش هم انگیزه قوی دارد تا بتواند در باقی مانده زمان فوتبالش بزرگی کند. وقتی شور و اشتیاق او را دیدم فهمیدم که می توانیم به هم کمک کنیم. مهم نیست که بازیکن در چه سبک و سنی قرار دارد. در هر سنی شور و اشتیاق برای پیشرفت کافیست. وقتی در سال های قبل با بازیکنان کار می کردم به این تجربه رسیدم.

جلالی همچنین در پاسخ به این پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر این که آیا صحبت های او باعث شد که علی کریمی دوباره به فوتبال باز گردد؟ عنوان کرد: من فقط به او گفتم که دو راه پیش رو داری، یکی این که خداحافظی کنی و دیگری بزرگ بازی کنی. این نظر من بود که اتفاقا نظر خودش هم دقیقا همین بود.

در حالی علی کریمی از پرسپولیس جدا می شود که هواداران این تیم علاقه بسیاری به حضور او در تیمشان دارند. همچنین تجربه جدایی فرهاد مجیدی از استقلال و شعارهایی که هواداران این تیم در طی فصل سر می دادند باعث شده تا این نگرانی التهاب در سکوها در سرخپوشان پایتخت هم به وجود آید.

مجید جلالی در این باره نیز به ایسنا گفت: بعید می دانم که چنین چیزی اتفاق افتد. انتقال علی کریمی به تراکتورسازی نه انگیزه مادیگرایانه داشته و نه با انگیزه منفی اتفاق افتاده که بخواهند به واسطه آن ناراحت شوند. در ضمن خود کریمی گفته که می خواهد فوتبالش را در پرسپولیس تمام کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.