"> "مایکل فلپس" چهارم شد!
شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: "مایکل فلپس" چهارم شد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: "رایان لوچه" در نخستین روز رقابت های شنای المپیک 2012 لندن به مدال طلا رسید در حالیکه هموطن بنام وی "مایکل فلپس" در جایگاه چهارم ایستاد.

فلپس شب گذشته در ماده 400 متر مختلط در رده چهارم ایستاد. "لوچه" با زمان 4 دقیقه و 5 ثانیه و 18 صدم ثانیه بالاتر از "تیاگو"ی برزیلی و "کوسوکه هاگینو" از ژاپن قرار گرفت.

کسب این نتیجه برای فلپس که 16 مدال المپیک در کارنامه دارد، شوک بزرگی محسوب می شد. این شناگر به کسب سه مدال دیگر نیاز دارد تا رکورد 18 مدال المپیک "لاریسا لاتینیا" را بشکند.

فلپس پس از پایان رقابت در این ماده به خبرنگاران گفت: مسابقه بدی بود. در 200 متر نخست احساس خوبی داشتم اما نتوانستم 100 متر آخر را خوب بروم.

"مایکل فلپس" 6 رقابت در 6 ماده دیگر را پیش رو دارد.

"مایکل فلپس" چهارم شد!

در 400 متر آزاد "سان" از چین موفق شد نخستین مدال تاریخ چین در این ماده را از آن خود کند. این شناگر در این ماده با "پارک تائه - هوآن" از کره جنوبی رقابت می کرد و در نهایت با زمان 3 دقیقه و 40 ثانیه و 14 صدم ثانیه به مدال طلا رسید. پارک نقره گرفت و "پیتر واندرکای" از آمریکا به مدال برنز رسید.

در 400 متر مختلط زنان، "یه"، شناگر 16 ساله چینی، ضمن شکستن رکورد جهان با زمان 4 دقیقه و 28 ثانیه و 43 صدم ثانیه و یک ثانیه بالاتر از رکورد "استفانی رایس" استرالیایی به مدال طلا رسید، "بیسل" مدال نقره گرفت و "لی ژوانژو" از چین به مدال برنز رسید. در این رقابت "استفانی رایس" ششم شد.

شناگر استرالیایی گفت: در این شرایط فکر می کنم آماده نیستم. ناراحتم. نمی توانم آن را انکار کنم. باید بگویم خوب شنا نکردم.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.