جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حسین طلا: انتخابات به مرحله دوم می‌کشد - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایلنا: رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران، گفت: تمامی کاندیدا ها گرینه نظام هستند اگر گزینه نظام نبودند، بی شک تایید نمی شدند و به این دور راه نمی یافتند و هرکس به هر کاندیدایی رای دهد، رای به نظام است.

حسین طلا طلا با اشاره به اینکه پیش بینی از انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری، سخت و پیچیده است، اظهار کرد: نتیجه این انتخابات با آرایش کنونی در دور دوم تعیین می شود.

وی درباره اینکه آیا جلیلی گزینه نظام است، افزود: تمامی کاندیدا ها گرینه نظام هستند اگر گزینه نظام نبودند بی شک تایید نمی شدند و به این دور راه نمی یافتند. به طور مشخص بدلیل مسئولیت نظارتی ام در انتخابات نمی خواهم درباره کاندیدا ها اظهار نظر کنم زیرا شائبه طرفداری ناظر ایجاد می شود. هرچند ما ناظر انتخابات شورا ها هستیم، اما در صورت دو مرحله ای شدن حتما نظرم را در رابطه با کاندیدای مطلوبم بیان خواهم کرد.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران با بیان اینکه از مجموع هزار و ۷۸۵ کاندیدای تایید شده دور چهارم شورای شهر تهران تنها ۳۱ نفر به شورای شهر راه می یابد گفت: ملاک مردم برای انتخاب بر اساس شناخت از توانمندی، سوابق و همچنین اعتقاد به افراد یا معرفی گروه ها صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه مهم ترین آفت شورا ها، سیاسی شدن آنهاست اظهار کرد: دور اول شورای شهر تهران به دلیل سیاسی شدن به سرانجام نرسید و منحل شد. بی شک اگر دور چهارم نیز سیاسی شود، امیدخیلی زیادی به کار آمدی آن وجود ندارد.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه در عرصه تبلیغات کاندیدایی خود راعرضه کند خیلی خوب است تاکید کرد: اگر افراد از امکانات و امانت شهری در جهت منافع شخصی و یا گروهی خود و مطرح کردنشان در عرصه انتخابات استفاده کند تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

طلا با اشاره به اینکه در دور چهارم از تمامی طیف ها، مسئولین در رده های وزارت، معاون رئیس جمهور، استاندار، روسای سازمان ها و متخصصین و.... در عرصه های مختلف حضور یافته اند تصریح کرد: کاندیداهای شورای شهر به صورت ائتلافی و انفرادی می توانند در انتخابات ناظر داشته باشند. این افراد هر کسی می تواند باشد. طبق قانون حضور این افراد بر سر صندوق ها هیچ ایرادی ندارد مگر مرتکب تخلف، یا تبلیغ برای کاندیدای مورد نظر خود بشود.

وی با بیان اینکه برای تمامی رد صلاحیت شده ها در هیات نظارت بر انتخابات شورا ها مدرک لازم را داریم، تصریح کرد: بدلیل جرم بودن افشای اطلاعات مربوطه این مدارک و اسناد را نمی توانیم به غیر از مرجع تصریح شده در قانون به فرد یا دستگاه دیگری ارائه کنیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.