جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات جدید از خودکشی بازیگر زن هندی - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کافه سینما: دو روز پیش مادر جیا خان، ربیعه امین-خان که خود بازیگر روزهای دور سینمای هند است، نامه ایی شش صفحه ایی از دخترش جیا خان را پیدا و به دست پلیس داد. در این نامه جیا خان از رابطه پرتنش و کشمکش خود با همراه زندگی اش سورج پانچولی پرده برداشته است.

پلیس صحت و سقم دستخط جیا خان را بررسی کرد و به این نتیجه رسید که نامه را خود جیا نوشته است. به گزارش کافه سینما مادر جیا خان که تا دیروز صحبت از افسردگی دخترش می زد با پیدا شدن این نامه مقصر مرگ دخترش را سورج و پدرش بازیگر هند آدیتیا پانچولی دانست.

ربیعه که به شدت غمگین بود اعلام کرد که دخترش در زندگی خلایی نداشت. او در ادامه گفت که مدارک دست پلیس است. ربیعه در گزارشی به پلیس دیروز اعلام کرد که جیا خان و سورج یک سال همخانه بودند.

پلیس هند سورج را دیروز بازداشت کرد و سورج پذیرفت که با جیا مدتی همخانه بود پلیس در ادامه تحقیقات از پزشکی که می گویند فرزند جیا خان و سورج را در دوران بارداری از بین برده، بازجویی کرد.

سخنگوی پلیس هند درباره نامه پیدا شده اعلام کرد که نامه نوشته جیا خان است اما باید تا گزارش کامل کالبد شکافی منتظر ماند. تا مشخص شود که این حادثه تلخ خودکشی بوده یا یک قتل.

گفتنی است که سورج مانند پدرش می خواست وارد عرصه بازیگری شود و درنخستین فیلمش مشغول نقش افرینی بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.