جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: والدین جوانان ترک را به خانه ببرند - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: نخست وزیر ترکیه با دادن آخرین هشدار به معترضان از والدین خواست دست جوانان را گرفته و به خانه هایشان ببرند.

"رجب طیب اردوغان" نخست وزیر ترکیه به معترضان تجمع کننده در میدان تقسیم استانبول برای آخرین بار هشدار داد. وی امروز پنج شنبه خطاب به مخالفان دولت خود که نام "اشغال تقسیم" را بر روی جنبش خود گذاشته اند، گفت صبر آنکارا به سر آمده است.

نخست وزیر ترکیه در جمع شماری از طرفداران حزب عدالت و توسعه در آنکارا گفت: صبر ما به آخر رسیده است، من آخرین هشدار خود را اعلام می کنم. از مادران و پدران می خواهم دست فرزندانشان را بگیرند و آنها را به خانه ببرند. اردوغان افزود: ما نمی توانیم بیشتر از این تحمل کنیم چون میدان تقسیم به کسانی که آن را اشغال کرده اند، تعلق ندارد بلکه متعلق به همه مردم است.

اظهارات اردوغان در حالی است که شهرهای ترکیه تا پاسی از شب گذشته شاهد اعتراضات گسترده بود. در آنکارا معترضان بار دیگر با پلیس درگیر و خواستار توقف اجرای پروژه بحث برانگیز در پارک گزی استانبول شدند.

گفتنی است شب گذشته گروهی از نمایندگان معترضان با نخست وزیر ترکیه دیدار و در مورد خواسته های خود با وی گفتگو کردند. هر چند گزارشی در مورد دستاورد این نشست منتشر نشده اما وزیر خارجه ترکیه این دیدار را نشان دهنده بلوغ دموکراتیک این کشور دانست.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.