شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ارز زیارتی محدود تر شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: طبق بخش نامه بانك مركزي به بانك هاي خصوصي و دولتي، ارز مسافرتي كلا قطع شده و بانك ها تنها به زائران كشورهاي عربستان، عراق و سوريه براي يكبار در سال 200 دلار آمريكا خواهند داد.

پس از گذشت چندين روز از سخنان رييس كل بانك مركزي در جلسه غير علني مجلس شوراي اسلامي مبني بر تصميم حذف ارز مسافرتي، با بخش نامه به بانك ها اين تصميم عملي شد.

البته در روزهاي گذشته حرف هاي رييس كل بانك مركزي كه به نقل از نمايندگان مجلس حاضر در جلسه غير علني منتشر شده بود از تعلق گرفتن 400 دلار براي زائران كشورهاي عربستان،  عراق و سوريه خبر مي داد كه اين رقم با بخش نامه به 200 دلار كاهش و علمياتي شد ضمن آنكه كودكان بين 2 تا 12 سال كه قبلا از 50 درصد سهميه ارزي برخوردار بودند نيز ديگر ارزي نخواهند داشت.

هرچند كه حذف ارز مسافرتي از سوي بانك مركزي راهكاري براي جلوگيري از خروج ارز از كشور و سوء استفاده برخي از تفاوت نرخ ارز دولتي با بازار آزاد تلقي مي شود، اما جاي تامل دارد كه 400 دلار ارز به مسافران كشورهاي نزديك و حتي تايلند و چين و 1000 دلار به مسافران كشورهاي اروپايي و دورتر آن هم يكبار در سال، چه ميزان بر ثابت و پايين نگه داشتن نرخ ارز در بازار آزاد موثر خواهد افتاد؟

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.