پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 10 مدرسه بازرگانی برتر دنیا را بشناسید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

1) مدرسه بازرگانی «هاروارد» در سال 1908 بنا شده است. این دانشکده به خاطر «مارک زاکربرگ» و دوقلوهای «وینکل واس» در بین مردم عادی بسیار معروف شده است. در سال 2004 دوقلوهای «وینکل واس» از «زاکربرگ» شکایت کردند زیرا ادعا داشتند وی ایده شبکه اجتماعی «فیس بوک» را از آنها دزدیده است. دانشجویان این دانشگاه پس از فارغ التحصیلی موقعیت شغلی خوبی دارند.

10 مدرسه بازرگانی برتر دنیا را بشناسید

مدیرعامل «امریک ایرلاینز» در این دانشکده تحصیل کرده است. دانشکده بازرگانی «هاروارد» برنامه های تمام وقت MBA، برنامه های دکترا و چند برنامه آموزشی اجرایی ارائه می کند. برنامه تمام وقت MBA این دانشگاه شامل یک سال واحدهای اجباری و یک سال واحدهای اختیاری است که دانشجویان می توانند از بین 96 واحد انتخاب کنند. هزینه تحصیل در این دوره 112000 دلار است اما در سال 2010 تنها 12 درصد از متقاضیان ورود به این دانشگاه پذیرفته شدند.

2) دانشکده ویژه بازرگانی دانشگاه «شیکاگو»، هزینه ای بیش از 103000 دلار دریافت می کند و تنها حدود 22 درصد از متقاضیان را می پذیرد. برنامه MBA تمام وقت این دانشگاه، 21 ماه طول می کشد. دانشکده این فرصت را برای دانشجویان فراهم می کند که با کارمندان و فارغ التحصیلان سابق دانشگاه ملاقات کنند تا در یافتن شغل آینده شان موفق تر باشند.

10 مدرسه بازرگانی برتر دنیا را بشناسید

3) مدرسه «وارتن» دانشگاه «پنسیلوانیا» شهریه ای بیش از 106000 دلار دارد. «وارتن» اولین مدرسه بازرگانی شامل چند دانشکده در جهان و اولین مدرسه بازرگانی کشور آمریکا است. «وارتن» برنامه MBA را به همراه مدرک دکترا ارائه می کند.

10 مدرسه بازرگانی برتر دنیا را بشناسید

این دوره شامل حسابداری، تجارت، قوانین اجتماعی، مدیریت کارآفرینی، سرمایه گذاری، سیستم های حفظ سلامت و ... است. نسبت تعداد دانشجویان به استادان تنها 17 به یک است که تجربه تحصیلی دلپذیری برای دانشجویان فراهم می کند.

4) مدرسه مدیریت «کلوگ» دانشگاه «شمال غربی» در «شیکاگو»، بیش از 102000 دلار شهریه دریافت می کند.

10 مدرسه بازرگانی برتر دنیا را بشناسید

این دانشگاه بر 19 زمینه مختلف از جمله حسابداری، سرمایه گذاری، منابع انسانی، مدیریت و بازرگانی بین المللی تمرکز دارد.

5) مدرسه فارغ التحصیلی بازرگانی دانشگاه «استنفورد» (GSB)، هزینه ای بیش از 106000 دلار دریافت می کند و دومین دانشکده بازرگانی ثروتمند است.

10 مدرسه بازرگانی برتر دنیا را بشناسید

این دانشکده کمترین نرخ پذیرش متقاضیان را دارد که کمتر از 10 درصد است. مدیرعامل «مایکروسافت»، «استیو بالمر» هم از دانشجویان این دانشگاه بود اما در سال 1980 اخراج شد.

6) مدرسه بازرگانی «فیوکوای» دانشگاه «دوک»، شهریه ای در حدود 100000 دلار دارد و 24 درصد متقاضیان را پذیرش می کند.

10 مدرسه بازرگانی برتر دنیا را بشناسید

برنامه های این دانشگاه شامل MBA روزانه، MBA اجرایی جهانی، MBA بین قاره ای، برنامه MBA اجرایی آخر هفته ها و ... است.

7) مدرسه بازرگانی دانشگاه «کلمبیا»، شهریه ای حدود 107000 دلار دارد. دانشکده «آیوی لیگ» این مجموعه با «وال استریت» در ارتباط است و این امر را امتیازی برای خود به حساب می آورد.

10 مدرسه بازرگانی برتر دنیا را بشناسید

رئیس بانک «چیس منهتن»، این دانشگاه را در سال 1916 تاسیس کرده است. از فارغ التحصیلان مشهور این دانشگاه می توان معاون رئیس «امریکن اکسپرس» را نام برد.

8) مدرسه مدیریت «اسلون» «موسسه فن آوری ماساچوست» (MIT)، هزینه ای بیش از 101000 دلار دریافت می کند.

10 مدرسه بازرگانی برتر دنیا را بشناسید

برنامه «اسلون فلو»، اولین برنامه تحصیلی اجرایی وابسته به سیستم دانشگاهی است. مدیرعامل شرکت «فورد موتور» از فارغ التحصیلان این دانشگاه است.

9) مدرسه بازرگانی «راس» دانشگاه «میشیگانم، در سال 1924 تاسیس شده و بیش از 100000 دلار شهریه دریافت می کند.

10 مدرسه بازرگانی برتر دنیا را بشناسید

این دانشگاه به تازگی بازسازی و به تجهیزات مدرن مجهز شده است تا امکاناتی مطابق با انتظارات دانشجویان در اختیارشان بگذارد. بنیانگذار استودیوی «نیولاین سینما» و مدیرعامل سابق «جنرال موتورز» از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

10) مدرسه بازرگانی هس «برکلی» وابسته به دانشگاه »کالیفرنیا»، در سال 1898 تاسیس شد. این دانشگاه شهریه ای حدود 100000 دلار از دانشجویانش دریافت می کند. زمینه های تمرکز دانشگاه حسابداری، سرمایه گذاری، بازاریابی، مدیریت سازمان ها و ... است.

10 مدرسه بازرگانی برتر دنیا را بشناسید

هس برنامه ای است که دانشجویان را وادار به کار روی پروژه های رقابتی در شرکت های بزرگ می کند تا حین تحصیل تجربه و اطلاعات کاری مناسبی به دست آورند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.