جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ارجاع تخلفات احتمالی انتخابات به قوه قضاییه - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: وزير دادگستري از ارجاع هر گونه تخلف احتمالي در انتخابات رياست جمهوري به قوه قضاييه خبر داد.

آریا نوشت،"مرتضي بختياري"، وزير دادگستري ايران روز پنجشنبه ، درباره وقوع تخلف از سوي کانديداهاي يازدهمين دوره انتخابات رياست گفت: تخلفي تاکنون منعکس نشده است و در صورت بروز هر گونه تخلف ، هيأت هاي اجرايي مستقر در فرمانداري ها در سراسر ايران ، تخلفات را به قوه قضاييه منعکس خواهند کرد.

وزير دادگستري افزود: روز چهارشنبه در جلسه هيات مرکزي اجرايي انتخابات، وزير کشور ايران ، گزارشي از آمادگي کامل براي برگزاري انتخابات رياست جمهوري ايران در روز جمعه 14 ژوئن 2013 ارائه کرد.

"مصطفي محمدنجار" وزير کشور روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران ، به برگزاري آخرين هماهنگي ها در نهمين جلسه هيات اجرايي مرکزي انتخابات اشاره کرد و گفت ،آخرين گزارش ها از سراسر ايران ، از آمادگي کامل استانداري ها ، فرمانداري ها و ستادهاي انتخاباتي سراسر ايران براي برگزاري انتخابات حکايت مي کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.