در دهه 50 قرن کذشته "پاتریشا" نه تنها به خاطر زن بودنش بلکه به خاطر مهارت و شجاعت مشهور بود تا جایی که یکی از کارشناسان این رشته، درباره او این تعبیر را به کار می برد، شجاع ترین زنی که من تا کنون دیده ام."> اولین و شجاع ترین گاوباز زن+ تصاویر
جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اولین و شجاع ترین گاوباز زن+ تصاویر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزگارنو: در دهه 50 قرن کذشته "پاتریشا" نه تنها به خاطر زن بودنش بلکه به خاطر مهارت و شجاعت مشهور بود تا جایی که یکی از کارشناسان این رشته، درباره او این تعبیر را به کار می برد، شجاع ترین زنی که من تا کنون دیده ام.

اولین و شجاع ترین گاوباز زن+ تصاویر

شهامت و مهارت های عجیب اولین و شجاع ترین گاوباز زن در بیش از نیم قرن پیش ،باعث شد به او عنوان یک جنگنده بسیار با استعداد بدهند. پاتریشیا مک کورمیک، زندگی خود را وقف عشقش یعنی گاوبازی کرد و سرانجام در سن 83 سالگی در فقر و تنهایی درگذشت. پاتریشا، در قرن گذشته، علاوه بر انجام ورزش مورد علاقه اش، یکی از فعالان حقوق زن در آمریکا بود.

اولین و شجاع ترین گاوباز زن+ تصاویر

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.