چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نتیجه وحشتناک جهاد جنسی + تصاویر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

به گزارش بولتن نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، اخیراً در شبکه های اجتماعی تصاویر و خبرهایی منتشر می شود که حاکی از آن است که زنانی که فریب دروغ های مفتی های وهابی را خورده و به جهاد نکاح(!) در سوریه رفته اند و هر روز به همبستري یکی از تروریست ها برای شهوت رانی درمی آیند نوزادانی به وجود آمده اند که به محض زايمان مادران شان دفن می شوند و یا بدون هیچ مسؤولیتی در میان خرابه ای رها می شوند تا بمیرند.

نتیجه وحشتناک جهاد جنسی + تصاویر

این نوزادان که حاصل ازدواج های زنان فریب خورده با تروریست های سوریه هستند اصلاً مشخص نیست متعلق به چه کسی است چون این زنان که برای جهاد نکاح به سوریه رفته اند روزانه توسط تروریست ها مورد سوءاستفاده جنسي قرار مي گيرند و موازین شرع را رعایت نمی کنند و فقط برای هوس رانی تروریست ها آماده هر کاری هستند و خودشان را با کمترین بها در اختیار تروریست ها قرار می دهند.

نتیجه وحشتناک جهاد جنسی + تصاویر

این نوزادها که حاصل ازدواج های زنان بی بند و بار و و مردان شهوت ران هستند پس از چند روز که شکل گرفته اند سقط می شوند و همچون تکه گوشتی در خرابه های سوریه رها می شوند تا غذای حیوانات درنده شوند.

نتیجه وحشتناک جهاد جنسی + تصاویر

زنان سوری در اردوگا

زنان فریب خورده فرمان جهاد جنسی

بر اساس گزارش های دريافتي و تصاویر منتشرشده هر روز در نقاط مختلف سوریه که تحت سلطه تروریست هاست نوزادهایی بسیار کوچک رها شده اند که این صحنه ها بسیار تکان دهنده است اما تروریست ها هیچ توجهی به این مسائل ندارند و همچنان به شهوت رانی خود ادامه مي دهند.

گزارش های منتشرشده از سوی حامیان حقوق بشر در سوریه در شبکه های اجتماعی، آن قدر این مسائل را هولناک گزارش داده اند که نمی توان آنها را وصف کرد.

رکورد دار عمل فحشا در زنان شرکت کننده در جهاد جنسی

برخی تروریست های سوریه که هیچ محدوده و قانونی را برای خود قائل نیستند وقتی متوجه حامله بودن زنی که به همبستري آنها درآمده است، می شوند به طریقي ضد بشری جنين شکل گرفته را از رحم زن خارج می کنند و سر می بُرند که تصاویر این اقدامات ضد انسانی آنها در شبکه های اجتماعی منتشر شده و قابل مشاهده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.