جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ترویج تشیع ایرانی در مصر با بی حجابی+تصاویر جالب ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

صراط: در پی وقوع تحولات سیاسی در مصر که به کنار رفتن مبارک از قدرت و روی کار آمدن محمد مرسی، رئیس جمهور اسلام گرا منجر شد، موضوع احتمال احیای روابط ایران و مصر به یکی از مباحث جدی منطقه ای تبدیل شد. در این میان، هرچند هنوز از برقراری روابط کامل سیاسی میان طرفین خبری نیست، اما در برخی حوزه ها، به ویژه گردشگری، این امر صورت پذیرفته است.

بنابر این گزارش، اما نکته جالب توجه در این رابطه، مخالفت هایی است که همزمان با آغاز بحث سفر گردشگران ایرانی به مصر، در این کشور به وجود آمد. گروه های تندروی سلفی ضمن ابراز نگرانی از سفر گردشگران ایرانی، ادعا می کنند که ایران قصد دارد از این طریق تشیع را در مصر رواج داده و ارزش های آن ها را با خطر مواجه کند.

ترویج تشیع ایرانی در مصر با بی حجابی+تصاویر جالب

با این حال، تصاویری که روزنامه «الاهرام» از گردشگران ایرانی در مصر منتشر کرده، نشان می دهد نه تنها بحث اشاعه ارزش های شیعی در مصر مطرح نیست، بلکه گویا این ایران است که باید نگران از دست رفتن ارزش های خود در جریان این سفرها باشد!

ترویج تشیع ایرانی در مصر با بی حجابی+تصاویر جالب

ترویج تشیع ایرانی در مصر با بی حجابی+تصاویر جالب

ترویج تشیع ایرانی در مصر با بی حجابی+تصاویر جالب

منبع: عصرخبر

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.