پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هاشمی در تماس شبانه به ولایتی چه گفت؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

آیت الله هاشمی رفسنجانی در ادامه فعالیت های خود برای اجماع اصلاح طلبان و به پیروزی رسیدن نامزد مورد نظر آنها با برخی از کاندیداهای اصولگرا نیز به گفتگو نشسته است.

بر اساس شنیده های شب گذشته هاشمی رفسنجانی در ادامه همین روند با دکتر علی اکبر ولایتی تماس گرفته و طی گفتگویی تلاش کرده است وی را متقاعد کند که در کارزار انتخابات ریاست جمهوری باقی بماند.

گویا هاشمی رفسنجانی کنار نکشیدن دکتر ولایتی را در این شرایط به صلاح مملکت و نظام دانسته و از وی خواسته است که تا آخر در انتخابات بماند.

این در حالی است که با توجه به کناره گیری عارف به نفع روحانی عدم اجماع حداقلی اصولگرایان می تواند به شکستن آرای آنها در برابر اردوی اصلاح طلبان منجر شود.

منبع: نیمروز

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.