پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رستورانی که با یک هواپیمای کوچک کنترلی غذا را سر میز مشتری‌ها می‌برد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ما تا به حال کاربردهای زیادی برای هواپیماهی بی سرنشین یا droneها پیدا کرده ایم.

یک رستوران در لندن به نام YO! Sushi مبدل به نخستین رستوران سرو کننده سوشی شده است که با یک «درون» سوشی را سر میز مشتری ها میبرد.

رستورانی که با یک هواپیمای کوچک کنترلی غذا را سر میز مشتری‌ها می‌برد!

صاحب رستوران -رابین رولند- برای این کار از یکی از تازه ترین فناوری های هواپیمای کوچک بی سرنشین به نام iTray استفاده می کند.

رستورانی که با یک هواپیمای کوچک کنترلی غذا را سر میز مشتری‌ها می‌برد!

هواپیما از طریق سیستم وای فای و با یک اپ آی پد کنترل می شود، خود هواپیما از الیاف کربن ساخته شده و ۴ پروانه و دو دوربین دارد.

رستورانی که با یک هواپیمای کوچک کنترلی غذا را سر میز مشتری‌ها می‌برد!

انگیزه رولند برای این کار عجیب این بود که نشان بدهد چقدر اغذیه هایش سبک و کم کالری هستند، طوری که با یک هواپیمای کوچک هم می شود آنها را منتقل کرد، او ادعا می کند که حداکثر کالری غذاهای منوی این رستوران فقط ۴۲۳ کالری است.

رستورانی که با یک هواپیمای کوچک کنترلی غذا را سر میز مشتری‌ها می‌برد!

البته این رستوران تنها اغذیه فروشی ای نیست که به این فکر افتاده است، پیش از این مورد دیگری هم بود که پیتزا هم به این صورت تحویل داده می شد، اما صرف نظر از استفاده های آماتوری، تشکیلات فدرال هوانوردی هنوز قوانینی را در مورد استفاده تجاری از «درون »ها تصویب نکرده است.

منبع پزشگ

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.