اپل مشغول ساخت آیفون های ۴.۷ و ۵.۷ اینچی"> اپل مشغول ساخت آیفون های ۴.۷ و ۵.۷ اینچی
دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اپل مشغول ساخت آیفون های ۴.۷ و ۵.۷ اینچی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

اپل سال ها روی اندازه نمایشگر آیفون تاکید می کرد و به نظر نمی رسید که علاقه ای به تغییر اندازه نمایشگر آیفون داشته باشد. اما استقبال کاربران از تلفن های اندروید با نمایشگر بزرگ، سبب شده که این شرکت هم به فکر ساختن آیفون های بزرگتر باشد.خبرگزاری رویترز می گوید که اپل در حال ساخت آیفون های ۴.۷ و ۵.۷ اینچی است تا به جریان فلبت های بازار پاسخ بدهد و سال آینده میلادی باید منتظر معرفی این تلفن ها باشیم.در این خبر هم مانند شایعاتی که قبلا شنیده ایم، دوباره تاکید شده که آیفون های جدید در رنگ های متنوعی ارایه خواهند شد و این شرکت قصد دارد مدل هایی با بدنه ارزان تر به بازار ارایه کند تا بتواند آنها را با قیمت پایین تر به فروش بفرستد.

اپل مشغول ساخت آیفون های ۴.۷ و ۵.۷ اینچی

منبع:نارنجی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.