چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: با چهره اصلی مراسم اپل بیشتر آشنا شوید: کریگ فدریگی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پارسال اسکات فورستال از اپل کنار گذاشته شد، کسی که در افسانه ها آمده "می توانست در هر لحظه ای که بخواهد، هر قسمتی از کدهای iOS را بازنویسی کند!" خیلی ها آن را کنار گذاشتن تفکر جابز دانستند. ولی کسی که مسئولیت های فورستال را پذیرفت، کریگ فدریگی، کم کسی نیست. او ستاره WWDC 2013 بود و گر چه خیلی ها او را کمتر می شناسند اما تیم کوک هر دو سیستم عامل اپل را به دستان پر توانش سپرده و عنوان "مدیر ارشد مهندسی نرم افزار" را روی سینه اش چسبانده.

این مهندس 44 ساله، باریک و دراز، یک شجره نامه بلند بالا هم دارد. اگر فورستال سابقه کار در Next (شرکتی که جابز بعد از ترک اپل تاسیس کرد) را دارد، فدریگی هم چنین سابقه ای دارد. او هم در 1997 که اپل نکست را خرید، به سیب بزرگ پیوست. ولی با وجود به دست آوردن احترام همکاران به خاطر تمرکز و خوشرویی اش، سال ها در پشت صحنه و در حوزه نرم افزارهای شرکتی باقی ماند که هرگز تمرکز اصلی اپل نبود.

حالا، شوالیه آبی (هم اشاره به رنگ پیراهنش و هم اشاره به تغییر نامگذاری OS X به سواحل)، توسعه دهندگان، مشتریان، و کسانی که هرگز از او نشنیده بودند را تحت تاثیر قرار داده. آقای فدریگی 8 ماه قبل نقش جدیدش را پذیرفت، زمانی که پا در کفش مدیر ارشد نرم افزارهای موبایل اپل کرد. فورستال نیز مورد تحسین توسعه دهندگان بود ولی به خاطر درگیری های مدیریتی از اپل کنار رفت. از آن روز، فدریگی گروه های نرم افزاری موبایل و مک را هدایت می کند که روح جاری در آیفون، آیپد و مک هستند.

دوشنبه شب، برای معرفی ویژگی های جدید ماوریکس (مَوریکس) و آی او اس 7 این فدریگی بود که روی صحنه آمد. در حالی که نشان تمام عیار iOS 7 را باید رابط کاربری بازطراحی شده آن دانست، ولی جانی آیو -که با تی شرت سفیدش در جایگاه حضار نشسته بود- فقط در قالب یک ویدیوی از پیش ضبط شده جلوی چشم حضار ظاهر شد (کسی آخرین حضور او بر روی صحنه را به خاطر دارد؟) اما آقای فدریگی ستاره صحنه بود.

باید او را به کوه نوردی تشبیه کرد که مدت ها قبل صعودش را آغاز کرد، ولی در طول مسیر از فورستال فاصله گرفت. هر دو در دهه 1990، ستاره هایی جوان بودند. در نکست، فورستال روی نرم افزارهای مصرف کننده کار می کرد و فدریگی روی پایگاه های داده. در حالی که کریگ شهرتی در زمینه شرکت ها به دست آورد، اسکات خودش را در کنار استیو جابز در جبهه مصرف کننده تثبیت کرد. با پیوستن به اپل، فورستال توانست مسئولیت های اصلی در زمینه طراحی نرم افزار، از جمله رابط کاربری مک را تصاحب کند. در نتیجه فدریگی به سراغ گزینه های کاری دیگر رفت.

ترک اپل و پیوستن به شرکت نرم افزاری Ariba، که در زمینه برنامه های مدیریت هزینه به کمپانی های مختلف کمک می کرد، او را تا رتبه مدیر ارشد تکنولوژی بالا برد. سپس در سال 2009 به اپل برگشت تا بخش "مهندسی نرم افزاری مک" را هدایت کند و به مرور مسئولیت های اش افزایش یافت. رابطه او با همکار قدیمی اش فورستال، دوستانه تر از سایر مدیران اپل بود، این را افراد نزدیک به هر دو می گویند. اما به گفته خیلی های دیگر، اخلاق و منش آقای فدریگی بیشتر شبیه به مدیر عامل اپل، تیم کوک است و هر دو ترجیح می دهند تصمیمات را به اتفاق آرا بگیرند. این را مقایسه کنید با رفتار فورستال که شبیه به جابز بود.

در حالی که آقای فورستال هنوز از مصاحبه سر باز می زند، یکی از افرادی که هر دوی این کهنه سربازان نکست را می شناسد گفته: «اسکات و کریگ، هر دو باهوش هستند ولی کریگ با تیم هماهنگی بیشتری دارد.» کارمندان اپل می گویند که در ماه های اخیر، مدیریت و رهبری فدریگی عامل اصلی در به نتیجه رساندن نسخه مخصوص توسعه دهندگان، در هر دو سیستم عامل اپل بوده. بخش هایی از iOS 7 از قبل در دست کار بوده اند ولی این او بوده که نقشی کلیدی در عرضه و یکپارچه سازی آنها ایفا کرده.

او از ماه اکتبر گذشته، به کارمندانش گفته که چگونگی پیشبرد کارها را در نظر خواهد گرفت و از آن موقع، با وجود مجزا ماندن بیشتر بخش ها، ادغام هایی نیز رخ داده. روند تصمیم گیری تحت مدیریت او نیز کمی طولانی تر است زیرا به خرد جمعی اعتقاد دارد. در عوض، او یکی از پاسخگوترین ها در اپل است و اغلب مواقع ایمیل ها را آنی جواب می دهد و خیلی اوقات از حضور در دعوت های اجتماعی طفره می رود و دلیلش را کار عنوان می کند.

دوشنبه شب بر روی صحنه، او اصلا شبیه مهندس های گیک وار که کسی از حرف های شان سر در نمی آورد، نبود. بلکه روی صحنه جولان می داد و تمام زوایای نرم افزاری جدید از مک گرفته تا سافاری و آی او اس را به نمایش در می آورد. او با حضار هم رابطه خوبی برقرار کرد و در پی تشویق های شان خیلی راحت می گفت که خودش هم ویژگی های جدید نرم افزاری را دوست دارد.

او به طراحی های قدیمی آی او اس هم تاخت: «ما کاملا از رنگ سبز و چوب [اپلیکیشن گیم سنت] خسته شدیم» و سپس به توضیح ظاهر جدید این اپلیکیشن پرداخت. قبل از آن هم برای اعلام سیستم نامگذاری جدید OS X ضمن یک شوخی جالب با شیر دریایی، گفت: «نمی خواهیم اولین شرکتی باشیم که به خاطر محدود بودن تعداد گربه سانان، نرم افزارمان با تاخیر روبرو می شود.»

توسعه دهنده ها از عملکرد او روی صحنه حیرت زده اند. یکی از آنها می گوید: «فدریگی در باره تمام چیزهایی که داشت معرفی می کرد جذاب، پر حرارت، و احساساتی عمل کرد. می شد دید که او لحن و شخصیت جدیدی را برای اپل رقم زد.» به نظر می رسد تیم کوک موشک های پرواز اپل را به خوبی کنار هم قرار داده، سلیقه جانی آیو (هر چند هنوز در طراحی آیکون تازه کار است)، دانش و همدلی فدریگی، تجربه ادی کیو و باب منسفیلد؛ آیا اپل جان دوباره ای گرفته؟

منبع:نارنجی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.