يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: موضع دایی نسبت به بازگشت کریمی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مصاحبه های قبلی ام هم گفتم اعتقاد قلبی من نگه داشتن شأن و شئون علی کریمی و امثال اوست.

علی دایی پس از صحبت های مطرح شده توسط مالکی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه درباره کریمی با دایی حرف زده ایم، گفت: با تمام احترامی که برای آقای مالکی قائل هستم اما تا به امروز نه ایشان را دیده ام و نه حتی با او تلفنی صحبت کرده ام.

وی افزود: موضع من مشخص است و در مصاحبه های اولیه خودم نیز گفتم اعتقاد قلبی من این است که کریمی بازیکن بزرگی است و باید تحت هر شرایطی شأن و شئون او حفظ شود.

وی افزود: هنوز هم روی حرف و نظرم هستم، البته نه تنها کریمی بلکه همه افرادی که برای فوتبال این مملکت و پرسپولیس زحمت کشیده اند باید شأن آنها حفظ شود. حالا هر تصمیمی هم ایشان می گیرد برای من محترم است.

وی در خصوص اردوی رامسر نیز گفت: امیدوار هستیم با اضافه شدن بازیکنان ملی پوش در اردوی رامسر به هدف مان برسیم و با قدرت تر کار خودمان را رو به جلو ببریم.

این در شرایطی است که علی دایی در اولین مصاحبه خود در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس پس از حضور به عنوان سرمربی در پرسپولیس گفت: من معتقدم که همیشه باید شأن و شئون کریمی و امثال او مانند مهدوی کیا حفظ شود که با این صحبتش نیز علی رغم حرف و حدیث های اخیر باز هم شهریار فوتبال ایران از نظر خود برنگشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.