دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رونالدو پردرآمدترین بازیکن جهان می شود - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پرس می خواهد برای عقد قراردادی 5 ساله با رونالدو 125 میلیون پوند (معادل 148 میلیون یورو) به او بدهد که برای هر سال می شود 25 میلیون پوند (بیشتر از 29 میلیون یورو). البته وکلای رونالدو از پرس طلب سالی 30 پوند (36 میلیون یورو) کرده اند و اینطور که روزنامه «سان» گزارش داده پرس قول داده فاصله را با سایر قراردادهای اضافه جبران کند.

پرس در این باره گفت: «شرط می بندم کریستیانو رونالدو در رئال مادرید بازنشسته می شود. پرداخت چنین رقم نجومی به رونالدو به خاطر این است که قوانین مالیاتی اسپانیا سختگیری های جدیدی پیش گرفته و رونالدو چون تابعه خارجی به شمار می رود باید 50 درصد از دریافتی اش را به عنوان مالیات بدهد. او اما چون می خواست به صورت خالص 250 هزار پوند (حدود 300 هزار یورو) در هفته داشته باشد باید چنین پولی بگیرد که نصفش را به اداره مالیات اسپانیا بدهد. یعنی دریافتی هفتگی رونالدو 500 هزار پوند است.

رونالدو پردرآمدترین بازیکن جهان می شود -

در آن سو منچستر یونایتد حاضر شده بود 65 میلیون پوند به رئال مادرید بدهد تا رونالدو را بگیرد و سالی هم 15 میلیون پوند (نزدیک به 18 میلیون یورو) به عنوان حقوق به این ستاره پرتغالی بدهد. امید منچستری ها این بود که رونالدو حاضر به گرفتن پول کمتر باشد اما به باشگاهی برگردد که در آن به شهرت رسیده.»

اما پرس در ادامه صحبت هایش به روزنامه اسپانیایی «مارکا» گفت: «تمدید با کریتیانو پیش از آغاز فصل جدید خواسته من است. همه ما می خواهیم او در رئال مادرید بازنشسته شود. هر کاری برای اینکه این اتفاق بیفتد می کنیم.»

رونالدو یکی از کلیدی ترین عوامل درآمد 450 میلیون پوندی (529 میلیون یورویی) در سال است. از دست دادن او همان اندازه که به لحاظ فنی به رئال مادرید ضربه وارد می کند، از نظر اقتصادی هم به این باشگاه ضربه می زند. اگر رونالدو این قرارداد را ببندد به پردرآمدترین فوتبالیست دنیا تبدیل می شود. این همان خواسته ای بود که فصل پیش هم از باشگاهش داشت و بعد از گل زدن در یکی از بازی های فصل آن را با خوشحالی نکردن نشان داد.

پرس با همین منطق هم سعی دارد گرت بیل را به دومین بازیکن گران دنیا (بعد از رونالدو) تبدیل کند. او اخیرا گفته بود حاضر است به هر قیمتی که تاتنهام را راضی کند بیل را بیاورد چون از طریق بیل می توان به درآمد زیادی هم رسید.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.