دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید



 

::::: مریم امیر جلالی: ممنوع‌ التصویر نیستم - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

موسیقی ایرانیان: مریم امیرجلالی گفت: از مدت ها قبل برنامه ریزی کرده بودم تا در 22 خرداد ماه کنسرتی را در شهر شیراز برگزار کنم اما چون درگیر بازی در سریال «دروازه بهشت» به کارگردانی مهدی صباغ زاده بود برگزاری این کنسرت را به بعد از ماه رمضان موکول کردم.

وی اضافه کرد: علاقه من به موسیقی بر کسی پوشیده نست من از دوران کودکی ام به این حرفه علاقمند بودم و همیشه دوست داشتم در بستری درست این هنر را دنبال کنم و خب مدتی قبل شرایط پرداختن به موسیقی برایم فراهم شد و به همین دلیل تصمیم گرفتم در راستای بازیگری به هنر موسیقی که همواره برای من در الویت قرار داشت بپردازم.

او ادامه داد: این در حالی است، که طی مدت اخیر صرفا به دلیل فیلمنامه های ضعیف کم کار شده بودم اما در2 برنامه زنده در ایام عید از جمله «سین مثل سریال» حضور داشتم، از طرفی این روزها در حال بازی در سریالی به مناسبت ماه رمضان هستم. که این موضوع خودش به نوعی این شایعات را تکذیب می کند.

بازیگر «ترش و شیرین» و «خانه به دوش» بیان کرد: من نمی دانم چرا دوستان خبرنگار تا این حد اصرار به خداحافظی و ممنوع الکاری من دارند بی شک اگر خبری در این مورد شد به شکل موثق خودم در اختیارشان قرار می دهم جای تاسف دارد که اهالی قلم به راحتی دست به شایعه پراکنی می زنند و بدون آن که از صحت خبرشان مطمئن باشند آن را رسانه ای می کنند.

او در مورد زمان برگزاری کنسرتش گفت: بعد از ماه رمضان کنسرت بزرگی را در شیراز برگزار می کنم و شکی ندارم که این کنسرت با استقبال کم نظیری از جانب مخاطبان مواجه می شود هر چند که کنسرتی را که سال گذشته در تهران برگزارکردم با استقبال خوبی از جانب مخاطبان مواجه گشت اما توقعات من را بر آورده نکرد بخشی از این موضوع به این دلیل بود که این کنسرت با تعطیات چند روزه همزمان شد و به همین دلیل بسیاری از تهرانی ها در سفر بودند و نتواستند با وجود علاقه ای که داشتند به این کنسرت بیایند اما این موضوع را در کنسرت جدیدم جبران می کنم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.