شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اجرای مانور برای آمادگی ارتباطی در انتخابات ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از آمادگی کامل شبکه های ارتباطی و مخابراتی برای برقراری ارتباطی امن و پایدار در روز 24 خردادماه روز انتخابات ریاست جمهوری و شوراها خبر داد و گفت: در این راستا و برای آماده سازی شبکه ای، 3 مانور آزمایشی برپا کرده ایم.

محمدعلی فرقانی با بیان اینکه شبکه اپراتورهای مخابراتی برای ارائه ارتباط امن و پایدار آمادگی کاملا دارند، اظهار داشت: طی هفته گذشته 3 مانور برای تست و آزمایش این شبکه ها در راستای حضور در انتخابات برپا شده که یکی از این مانورها به صورت سراسری یوده است.

وی با تاکید براینکه شبکه های ارتباطی در حال حاضر آمادگی ارائه سرویس در روز انتخابات را دارند اظهار امیدواری کرد که این آمادگی تا پایان برپایی این رویداد ملی و حماسه سیاسی حفظ شود.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: در موضوع انتخابات، اینترنت آنچنان درگیر نیست بلکه شبکه های تلفن ثابت و همراه بیشتر در بحث با انتخابات درگیر هستند که در این راستا ظرفیت خوبی در اختیار مسئولان اجرایی قرار گرفته است.

فرقانی با تاکید براینکه اینترنت هیچ دخالتی در انتخابات ندارد، تصریح کرد: موضوع اختلال اینترنت به برگزاری انتخابات ارتباطی پیدا نمی کند.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: در گذشته و در انتخابات مجلس شورای اسلامی، استفاده از بستر ارتباطی یکی از اپراتورها با مشکلات فنی همراه شد که با توجه به تجربه این مساله و پیش بینی های لازم، امیدواریم مشکلی در این زمینه به وجود نیاید ضمن اینکه روش های جایگزین نیز برای استفاده از بسترهای ارتباطی دیده شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.