دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ابداع روبات نوزاد با قابلیت تقلید حرکات نوزاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: محققان دانشگاه اوزاكاي ژاپن، نوزاد روباتيكي طراحي كرده اند كه مي تواند در پژوهش هاي نحوه تعامل بين مراقب و نوزاد مورد استفاده قرار بگيرد.

محققان سال گذشته موفق به طراحي سر روبات نوزاد Affetto  شدند كه در تماس فيزيكي با دست انسان، واكنش نشان مي دهد.

ابداع روبات نوزاد با قابلیت تقلید حرکات نوزاد

در طول يك سال تحقيق و توسعه روبات نوزاد، اندام هاي مختلفي شامل گردن، ستون فقرات، نيم تنه و دو دست طراحي شدند.

با كمك 20 محرك پنوماتيك تعبيه شده در نيم تنه روبات نوزاد Affetto، انجام برخي حركات مانند تكان دادن گردن، دست ها و كمر امكان پذير شده و طراحان اميدوارند با تكميل اين روبات و همگام سازي عملكرد صورت و بدن، تقليد طيف وسيعي از حركات نوزاد ميسر شود.

ابداع روبات نوزاد با قابلیت تقلید حرکات نوزاد

گام بعدي محققان دانشگاه اوزاكا، طراحي روبات نوزاد در اندازه يك نوزاد واقعي يكساله با داشتن بدني نرم و انعطاف پذير، دست هاي كوچك و افزايش واكنش هاي چهره عنوان شده است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.