جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پشت پرده جدایی انصاری فرد از پرسپولیس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

قدس آنلاین:جذب مهاجمان جدید از سوی علی دایی مهم ترین دلیلی است که این روزها انصاری فرد را در آلمان نگه داشته تا سرانجام با یک تیم بوندس لیگایی قرارداد منعقد کند...

کریم انصاری فرد این روزها در آلمان به سر می برد. او در شهر بوخوم آلمان است. جایی که باعث شده خبرهایی پیرامون پیوستنش به این تیم قدیمی دهان به دهان بشود. اما مقصد بعدی انصاری فرد بوخوم نیست.

در آخرین مذاکراتی که مدیربرنامه های انصاری فرد با یک تیم بوندس لیگایی داشته این تیم برای جذب انصاری فرد در ازای مبلغ نه چندان زیادی ابراز علاقه کرده است و از آن جا که انصاری فرد نیز تمایلی به بازگشت به تیم سابقش ندارد به احتمال زیاد حاضر می شود در ازای دریافت مبلغ اندکی در فوتبال آلمان شانس های خودش را امتحان کند. اما چرا انصاری فرد برای بازگشت به فوتبال ایران و پرسپولیس از خود علاقه نشان نمی دهد؟ماجرا برمی گردد به جذب سید صالحی و چند مهاجم دیگر مثل عالیشاه. انصاری فرد گفته که در این شرایط به او بازی نخواهد و رسید و مضاف بر آن اگر دایی من را می خواست هرگز سید صالحی را جذب نمی کرد. به این ترتیب باید جدایی کریم را از پرسپولیس قطعی دانست اما مقصد کریم هنوز هم مشخص نیست.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.