شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرزهای شلمچه و چذابه به مدت 3 روز بسته می‌شوند - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی خوزستان گفت: به دلیل برگزاری انتخابات مرزهای شلمچه و چذابه از امروز (پنج شنبه 23 خرداد) به مدت سه روز بسته می شوند.

حجت الاسلام سیدیعقوب طباطبایی با اعلام این خبر اظهار کرد: در این مدت هیچ گونه تردد ترانزیتی در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه صورت نمی گیرد و در این مدت هیچ گونه کالایی از طرف گمرک در بازارچه های مرزی به کشور مقابل صادر نخواهد شد.

وی ادامه داد: به رغم بسته شدن مرزهای استان، اعزام زائران به عتبات عالیات همچنان ادامه دارد.

طباطبایی تصریح کرد: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و بالا بردن ضریب امنیتی در کشور از دلایل اصلی متوقف کردن فعالیت های تجاری مرزهای بین المللی شلمچه و چذابه است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.