يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تجربه پخش بازی بدون گزارشگر از شبکه ورزش ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

نکته اول در مورد این برنامه نامتعارف بودنش است. همه عادت دارند که صدای گزارشگر را بشنوند و از زبان او نام بازیکن صاحب توپ را بشنوند. معمولا حرفه ای های فوتبال هم به این ماجرا عادت دارند و ترک عادت مدل دیدن فوتبال خودش زمان می برد اما نکته مهم دیگر صحبت کردن کارشناسان در جریان بازی بود. اینطور کارشناسان بدون اینکه توجهی به بازی داشته باشند صحبت های خودشان را می کنند و همین هیجان 90 دقیقه بازی را از بین می برد.

تجربه پخش بازی بدون گزارشگر از شبکه ورزش

البته به نظر می رسد این ایده خوب می تواند شکل بسیار بهتری پیدا کند. به طور مثال اجرای دو نفره بازی توسط گزارشگر و یک آنالیزور (حتی کارشناس) در زمان بازی می تواند به بیننده کمک کند که هم گزارش بازی را داشته و هم کامنت های کارشناس برنامه آن هم به صورت کوتاه استفاده کند و صحبت های حاشیه ای قبل، در بین نیمه و بعد از پایان بازی توسط دیگر کارشناسان انجام شود. به هر حال اگر برنامه زمین ورزشی چند تفاوت در نحوه روی آنتن رفتنش ایجاد کند ممکن است با اقبال بسیار بیشتری مواجه شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.