سرمربی کره جنوبی دوست دارد به جای ایران، ازبکستان به جام جهانی صعود کند. او در پی انتقام از ایران در دیدار هفته آینده است.
 
"> سرمربی کره جنوبی: رفتار بد ایرانی‌ها را فراموش نمی‌کنم
جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سرمربی کره جنوبی: رفتار بد ایرانی‌ها را فراموش نمی‌کنم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سرمربی کره جنوبی: رفتار بد ایرانی‌ها را فراموش نمی‌کنم

ایسنا -تیم ملی فوتبال ایران در آخرین بازی خود در انتخابی جام جهانی هفته آینده به مصاف کره جنوبی می رود. این دیدار که به میزبانی کره جنوبی برگزار می شود برای هر دو تیم اهمیت بسیار زیادی دارد و می تواند جواز حضور آنها در جام جهانی برزیل را نهایی کند.

چوی کانگ، سرمربی کره جنوبی پس از پیروزی برابر ازبکستان سخنان عجیبی را بر زبان آورد. او از خشم خود نسبت به تیم ملی فوتبال ایران سخن گفت.

این مربی کره ای که به نظر می رسد هنوز از شکست یک بر صفر در تهران ناراحت است، مدعی شد: رفتار بد ایرانی ها را در تهران به خاطر می آورم. رفتاری که آنها با ما کردند اصلا خوب نبود. آنها میزبان خوبی نبودند و حق میزبانی را به جای نیاوردند. گذشته از این که چه تیمی به جام جهانی می رود، دوست دارم با هر قیمتی برابر ایران به پیروزی برسیم.

وی افزود: با صراحت هر چه تمام تر می گویم که از ایران بیشتر از ازبکستان بدم می آید. امیدوارم که ازبکستان به جام جهانی صعود کند. می خواهیم شکست یک بر صفر برابر ایران را جبران کنیم و از این تیم انتقام بگیریم.

در این گروه کره جنوبی با 14 امتیاز صدرنشین است. تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی که برابر لبنان به دست آورد، 13 امتیازی شد و در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار گرفت. ازبکستان و قطر هم به ترتیب با 11 و 7 امتیاز در رده های سوم و چهارم جای دارند، لبنان هم با پنج امتیاز قعر نشین است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.