دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کره ی جنوبی کارشکنی میکند؟! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کره ی جنوبی  کارشکنی میکند؟!

ایسنا - تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار خود برای صعود به جام جهانی در حالی به کره جنوبی سفر می کند که با توجه به احتمال اندک پیروزی 4 -0 ازبکستان مقابل قطر نیاز به تساوی دارد؛ کاری که البته در توان ملی پوشان ایران هست اما آسان نیست، خصوصا که کره ای ها به نظر می رسد از باخت در ورزشگاه آزادی کینه به دل گرفته اند و در صدد هستند به هر شکل ممکن انتقام این باخت را بگیرند. بردن بازی از سئول به اولسان نیز شاید در همین راستا باشد.

از مصاحبه ی عجیب سرمربی کره جنوبی که آشکارا اعلام کرده «از ایران بدم می آید»، هم بگذریم، انتخاب شهر اولسان نمی تواند توجیه خاصی جز سخت کردن کار ایران داشته باشد. شهری که از هر جهت مناسب برگزاری این مسابقه نیست. با توجه به نداشتن فرودگاه بین المللی هم کار سفر به این شهر سخت و فرسایشی است و جدا از این شرایط آب وهوایی این شهر نیز بسیار نامناسب است.

اولسان که در 70 کیلومتری بوسان قرار دارد، هفتمین شهر بزرگ کره جنوبی است که بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد و در جنوب شرق کره جنوبی قرار دارد. این شهر در کنار دریای ژاپن قرار دارد و همین مساله به تنهایی گویای وضعیت آب و هوایی این شهر است.

ملی پوشان ایران در روز بازی با کره جنوبی به احتمال فراوان با شرایط سخت آب و هوایی روبرو خواهند شد. اولسان در هفته گذشته 5 روز بارانی داشته است. این شهر مرطوب در این فصل از سال، هوای به شدت شرجی دارد. به طور مثال هوای این شهر امروز چهارشنبه 83 درصد رطوبت داشته است که تنفس را بسیار مشکل می کند. برای درک بهتر درصد رطوبت 83 می توان به هوای امروز رشت و رامسر دو شهر مرطوب ایران اشاره کرد که در همین روز به ترتیب 51 و 53 درصد رطوبت داشته اند! رطوبت تهران امروز 28 درصد بود.

دمای نقطه شبنم (dew point) در این شهر 23 درجه است به این معنا که بخار آب تنها در حالتی به مایع تبدیل می شود که دما به زیر 23 درجه افت کند، که در این فصل از سال دما در این شهر حتی در ساعات خنک روز بالای 25 درجه است.

اما مقایسه شرایط آب وهوایی اولسان با سئول نشان می دهد که هرچند پایتخت کره جنوبی نیز شرایط نسبتاً مرطوبی دارد، اما با توجه به فاصله از دریا، هم رطوبت پایین تری از اولسان دارد و هم کمتر شرجی است.

به هر حال کره ای ها تا اندازه زیادی خیال شان از بابت صعود به جام جهانی راحت است چرا که بعید به نظر می رسد ازبکستان توانایی خلق شگفتی و زدن 6 گل به قطر را داشته باشد. با این حال باید صبر کرد و دید آیا کره جنوبی که با یک تساوی هم صدرنشینی و صعودش به جام جهانی قطعی می شود مقابل ایران به دنبال سه امتیاز است یا به یک صعود بی دغدغه می اندیشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.