پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: توصیه دایی به انصاری فرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران - با وجود شایعاتی که درباره جدایی قریب الوقوع کریم انصاری فرد از پرسپولیس شنیده می شود، این بازیکن در جمع قرمزپوشان ماندنی خواهد شد.

کریم انصاری فرد مذاکرات خود با باشگاه پرسپولیس را نیکه کاره رها کرده، تا این شائبه به وجود آید که تصمیم به جدایی از این تیم گرفته است. اما شنیده های خبرنکار عصر ایران حاکی از آن است که دایی در گفت و گویی کوتاه تلفنی به وی توصیه کرده است که قراردادش با پرسپولیس را تمدید کند.

دایی به انصاری فرد اینطور گفته است که به دلیل از دست دادن پیران ملی، بهتر است به جای حضور در تیمهای درجه دوم خارجی، در لیگ برتر بماند تا با درخشش پیش چشمان کی روش، شانس حضور مجدد در تیم ملی را به دست بیاورد.

قرار است کریم انصاری فرد امروز مذاکرات نهایی را رویانیان انجام بدهد و با توجه به توصیه دایی، احتمالا او همچنان در پرسپولیس حضور خواهد داشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.