دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دلیل خالی ماندن صندلی ها در المپیک چیست ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

بعضی از این مسئولین می گویند که قرار است دلیل خالی ماندن صندلی ها را پیدا کنند، در حالی که بعصی دیگر اسپانسرها را مقصر دانسته و قول داده اند که آنها را توبیخ کنند.

دلیل خالی ماندن صندلی ها در المپیک چیست

گزارش ها حاکی از آن است که در مسابقه شنا صندلی های ارزان تر یعنی صندلی های ردیف بالا که به تماشاگران عادی تعلق داشته اند پر بوده ولی صندلی های ردیف های پایین که مخصوص رسانه ها و مسئولین بوده خالی مانده است. بسیاری از افرادی که نتوانستند بلیط تهیه کنند با مشاهده صندلی های خالی که می توانست به آنها فروخته شود عصبانی هستند.

حالا برگزارکنندگان بازی ها می گویند که در حال بررسی علت این اتفاق هستند. آنها می خواهند بدانند که آن صندلی ها به چه کسانی تعلق داشته و چرا این افراد در محل مسابقات حاضر نشده اند.

دلیل خالی ماندن صندلی ها در المپیک چیست

دلیل خالی ماندن صندلی ها در المپیک چیست

دلیل خالی ماندن صندلی ها در المپیک چیست

دلیل خالی ماندن صندلی ها در المپیک چیست

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.