iOS 7 برای شما نوشته ایم. ولی همان طور که می دانید اپل همه ویژگی های جدید را در مراسم خود اعلام نمی کند تا جایی هم برای اکتشاف علاقمندان باقی بگذارد. اما در اینجا به سه ویژگی که افراد مختلف تا این لحظه پیدا کرده اند می پردازیم

"> چند ویژگی دیگر از iOS 7
دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: چند ویژگی دیگر از iOS 7 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

آیکون ساعت زنده. یکی از گلایه های همیشگی کاربران نسبت به iOS، ایستا بودن آیکون های آن بوده. البته این کار دلیل خوبی دارد چون به عنوان مثال به روز بودن همیشگی آیکون برنامه ای مثل "آب و هوا" که نیاز به داده های سلولار دارد، می تواند از شارژ باتری کم کند. ولی موردی مثل ساعت چطور؟ به نظر می رسد که آیکون اپلیکیشن Clock از این به بعد زمان جاری را نشان دهد و به نوعی شبیه یک ویجت عمل کند.

چند ویژگی دیگر از iOS 7

مسدود کردن شماره ها و افراد خاص. اپلیکیشن های Phone ،FaceTime و Messages در iOS 7 این قابلیت را خواهند داشت که افرادی را که ازشان دل خوشی ندارید مسدود کنند تا آنها دیگر قادر به تماس با شما یا فرستادن پیام نباشند. دقت داشته باشید، نه فقط امکان مسدود کردن شماره تلفن ها، بلکه تماس های پیامکی و ویدویی را هم خواهید داشت.

چند ویژگی دیگر از iOS 7

نیاز اپلیکیشن ها به گرفتن تایید برای استفاده از میکروفون. در حرکتی دیگر پیرامون مباحث امنیتی و حریم خصوصی، به نظر می رسد اپلیکیشن ها در iOS 7 دیگر دسترسی آزاد به میکروفون دستگاه شما نخواهند داشت و برای این منظور نیاز به اجازه شما است. پس دیگر هیچ اپلیکیشنی نمی تواند صدا شما را سر از خود ضبط کرده و برای مقاصد خاص به سازنده اش ارسال کند.

منبع: نارنجی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.