شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وحشت رسانه‌های کره‌ از کاپیتان نکونام ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: رسانه های خبری کره جنوبی از بازی خوب کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران مقابل لبنان تعریف کرده و خواهان مراقبت از وی در بازی برگشت شدند.

این رسانه ها پس از پیروزی پر گل شب گذشته که با دو گل فرمانده داخل زمین تیم کارلوس کی روش همراه بود، یک بار دیگر قابلیت های بالای بازیکنان ایران، به ویژه جواد نکونام، را ستودند و از چوی کانگ هی، سرمربی این تیم تدابیر لازم را برای مهار وی درخواست کردند.

*اومیانیوز: نکونام باعث انفجار در آزادی شد

روزنامه اومیانیوز در این باره نوشت: ایران مقابل کره بازی سراسر هجومی ارائه کرد که در آن کاپیتان جواد نکونام 2 گل از 4 گل ایرانی ها را زد. وی خطرناکترین بازیکن تیم کی روش بود و باعث انفجار شوق و شادی هواداران در ورزشگاه آزادی شد.

این نشریه ادامه داد: برای مهار وی کادر فنی تیم کره باید چاره اندیشی کند.

نکونام در جدال رفت با حریف آسیای شرقی در دقیقه 75 با گل زیبای خود باعث کسب پیروزی یک بر صفر شد.

وحشت رسانه‌های کره‌ از کاپیتان نکونام

*روزنامه اقتصادی سئول: نکونام، محور فعالیت های ایران

روزنامه اقتصادی شهر سئول نیز عنوان کرد نکونام همانند بازی های گذشته ایران، محور فعالیت های سفیدپوشان مقابل لبنان بود. او تیمش را به خوبی به سوی بردی پرگل هدایت کرد. به نظر می رسد راه غلبه بر ایران، محدود کردن دامنه فعالیت های وی در تیم ایران است.

*سایت کوپوپ: نکونام یعنی نیمی از قدرت ایران

سایت کوپوپ هم نوشت نیمی از قدرت تیم ایران، نکونام است. در صورتی که جلوی حرکات وی در زمین گرفته شود، نیمی از توان ایران کاهش می یابد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.