دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حبس و پاپوش اختلاس علیه لاله اسکندری! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شبکه ایران: تله فیلم «خراش» که از محصولات گروه فیلم و نمایش شبکه چهار سیماست، چهارشنبه 22 خرداد ماه ساعت 23.30روی آنتن شبکه آی فیلم می رود.

حبس و پاپوش اختلاس علیه لاله اسکندری!

«خراش» بر خلاف بسیاری از تله فیلم هایی که طی این یکی دو ساله ساخته و پخش شده اند، تاکنون از هیچ شبکه ای باز پخش نداشته و این نخستین باز پخش این فیلم محسوب می شود. لاله اسکندری، بی تا فرهی، کوروش سلیمانی، بهناز جعفری، شیرین یزدان بخش، چنگیز جلیلوند، پیام دهکردی، علی اوسیوند و فریبا کامران بازیگران اصلی این فیلم هستند.

حبس و پاپوش اختلاس علیه لاله اسکندری!

این فیلم را وحید سعیدی و مهدی معزی تهیه کرده اند، این دو به زودی تولید تله فیلمی با عنوان «فراری» را برای شبکه یک سیما آغاز می کنند. این تله فیلم در ژانر پلیسی و با فیلمنامه ای از امیر عربی در گروه فیلم های تلوئیزیونی شبکه یک تهیه و تولید می شود.

حبس و پاپوش اختلاس علیه لاله اسکندری!

حبس و پاپوش اختلاس علیه لاله اسکندری!

حبس و پاپوش اختلاس علیه لاله اسکندری!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.