دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سومین صنعت پولساز جهان را بشناسید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: بازی های رایانه ای سومین صنعت پولساز جهان به شمار می آید و طبق اعلام مسؤولان، سال 88، حدود 37 میلیون نسخه بازی رایانه يی و کنسولی در کشور به فروش رسیده و در پنج سال گذشته حدود 100 بازی رایانه يی تولید شده است.

محمدامین حاجی هاشمی - یک کارشناس بازی های رایانه ای - اعلام کرد: در نشست آموزشی "واکاوی بازی های رایانه يی" در تحلیل تأثیرات بازی ها اظهارکرد: برخلاف حالت فعل پذیر تماشای تلویزیونی، بازی های الکترونیکی جنبه فعال بودن را اضافه کرده اند که اثر پرداختن به بازی ها را تشدید می کند. در بازی های رایانه يی هدف تنها کودکان و نوجوانان نیستند بلکه بزرگسالان نیز درگیر این مساله می شوند.

حاجی هاشمی از جمله اثرات سوء بازی های کامپیوتری را همزادپنداری کاربران با شخصیت های بازی ها دانست و تصریح کرد: تروریست نروژی که حدود 100 نفر را به قتل رسانده بود ادعا کرد ایده های نظامی خود را از بازی call of duty : modern warfare 2 گرفته است.

این کارشناس بازی های رایانه يی بیان کرد: این بازی ها ابتدا خود را بی طرف اعلام می کنند اما در بازی به صورت آرام و نرم کاربر را همراه خود و با کلی گویی دنیا را به دو یا سه قطب تقسیم کرده و به دنبال تغییر پیش فرض ها و پس زمینه های فکری کاربر هستند و برای این تغییر هم هیچ عجله ای ندارند.

وی اظهار کرد: این بازی ها معمولأ داستان را به سرعت از جلوی چشم کاربر عبور می دهند و بسیار دقیق از مکان ها و اشخاص حقیقی، نام و هدفشان و القای سریع و صریح بر روی چگونگی رویدادها تمرکز دارند و بحث اصلی شان بر تحولات در منطقه خاورمیانه است.

حاجی هاشمی با اشاره به بازی هایی همانند سیمز به عنوان پرفروش ترین بازی دنیا که 100 میلیون نسخه به فروش رساند، گفت: این بازی تمامی لحظات زندگی را شبیه سازی کرده و خداوند و معنویت را به طور کامل حذف کرده است و یا نسخه اول بازی آیین قاتل assassins creed که سال 2007 منتشر شد و به عنوان بهترین بازی ماجراجویی دنیا شناخته شده، در این بازی به تدریج مسلمانان را پایه گذاران تروریسم معرفی می کنند.

وی با اشاره به بازی تبلفیلد 3 که آبانماه سال گذشته توسط یک شرکت آمریکایی منتشر شد، خاطرنشان کرد: در این بازی آمریکا باید برای مقابله با یک گروه تروریستی وارد سلیمانیه عراق شود و سپس به ایران لشکرکشی می کند تا فردی به نام سلیمان را از بین ببرد، سلیمان در این بازی یک ایرانی معرفی می شود که قصد حمله اتمی به آمریکا را دارد.

حاجی هاشمی در پایان نشست تصریح کرد: غرب پیش از برپایی هر جنگی، بازی آن را طراحی کرده و اذهان را آماده می کند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.