يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: توصیه سخنگوی شورای نگهبان به کاندیداها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان اظهار داشت: شورای نگهبان تمام تدابیر لازم برای صیانت از آراء مردم را اتخاذ کرده است و این اطمینان را به مردم و نامزدهای محترم و طرفداران آنها می دهیم که هر رأیی که مردم به صندوق ها می اندازند، در حضور نمایندگان کاندیداها عینا قرائت می شود.

وی خاطر نشان کرد: شورای نگهبان مکانیزم های نظارتی را در نظر گرفته است که امکان هیچ گونه تخلف عمده ای در انتخابات وجود ندارد. تخلف جزئی هم اگر اتفاق افتد، مراجع قضایی ذی صلاح هستند که گزارشات را برای آنها ارسال می کنیم.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: مردم در 24 خرداد ماه با اطمینان کامل پای صندوق های رای حاضر شوند و سرنوشت کشور اسلامی خودشان را رقم بزنند تا همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند حماسه سیاسی خلق شود.

کدخدایی در توصیه ای به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری دو روز مانده به انتخابات اظهار داشت: بارها به خود کاندیداها و حتی روسای ستاد آنها گفته ایم که این چند روز را تحمل بیشتر داشته باشند.

وی افزود: انشاءالله مردم با حضور در انتخابات در تشخیص خودشان اشتباه نخواهند کرد و آن کسی را که اصلح است انتخاب می کنند.

سخنگوی شورای نگهبان اظهار داشت: کاندیداها در حدی که باید تنها خودشان را به مردم معرفی کنند، کفایت می کند آنها باید طرفداران خود را به آرامش و جلوگیری از تخریب دیگران دعوت کنند تا انشاءالله یک انتخابات اخلاق مدارانه، پرشور و گسترده داشته باشیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.