دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زمان آغاز ثبت‌ نام مسکن ویژه پایتخت نشینان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: معاون عمراني استاندار تهران از آغاز ثبت نام مسكن ويژه براي متقاضيان از عيد فطر خبرداد و گفت: بر اساس اين طرح 100 هزار واحد با شرايط خاص در چندين نقطه تهران احداث و به متقاضيان واجد شرايط اعلام مي شود.

محمدرضا محمودي با بيان اينكه اين واحدها در متراژ 65 تا 110 متري احداث مي شود، اظهار كرد: قيمت زمين هاي اين مسكن 700 هزار تومان و قيمت ساخت آن نيز 700 هزارتومان در نظر گرفته شده لذا اين مسكن با متري يك ميليون و 400 هزارتومان به متقاضيان واگذار خواهد شد و با توجه به امكانات تعريف شده و احداث در شهر تهران قيمت تمام شده آن بيشتر از مسكن مهر است.

وي با بيان اينكه اين واحدها به صورت مجتمع يا برج هاي مسكوني احداث مي شوند افزود: در جايابي ها «تهرانپارس»، «تهرانسر» و «حكيميه» نهايي شده  و ساخت نخستين واحدهاي اين پروژه در تهرانپارس آغاز و در حال حاضر احداث يك پروژه 10 هزار واحدي در تهرانپارس كليد خورده است.

به گفته معاون عمراني استاندار تهران شرايط و نحوه واگذاري اين نوع مسكن از سوي مسكن و شهرسازي استان تهران و در عيد فطر اعلام مي شود لذا هيچ كجا هيچگونه ثبت نامي براي اين مسكن ها صورت نمي گيرد و شهروندان بايد مراقب سوء استفاده افراد سودجو باشند.

به گفته محمودی متأهل بودن، سابقه سکونت ۱۰ ساله در تهران و عدم استفاده از تسهیلات بانکی برای خرید مسکن برخي از شرايط متقاضيان براي ثبت نام در اين نوع مسكن است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.