ورزشگاه آزادی در انتظار تماشاگر"> ورزشگاه آزادی در انتظار تماشاگر
دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ورزشگاه آزادی در انتظار تماشاگر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران؛ سعید شمس - تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی امشب به دیدار لبنان خواهد رفت که در صورت کسب 3 امتیاز، امیدواری زیادی برای صعود به جام جهانی 2014 برزیل پیدا خواهد کرد.

ورزشگاه آزادی در انتظار تماشاگر

ملی پوشان ایران که از 5 دیدار اول خود فقط 7 امتیاز داشتند، با شکست دادن قطر دوباره وضعیت خوبی در جدول پیدا کردند و حالا دنبال این هستند تا با گرفتن 4 امتیاز از 2 دیدار باقی مانده، بتوانند به عنوان یکی از دو تیمی که مستقیما به جام جهانی راه پیدا می کنند، خود را به عنوان یکی از مسافران برزیل بشناسانند.

نکته مشخص و غیرقابل انکار درباره هفتمین بازی مقدماتی ، برتری فنی محسوس ایران برابر لبنان است که به همین دلیل نگرانی خاصی احساس نمی شود و به همین خاطر است که بازیکنان تیم ملی و البته کی روش در چند روز اخیر فقط به حضور تماشاگران تاکید کردند و این انتظار را از مردم فوتبالدوست دارند که به مانند بیشتر مواقع، با حضور در ورزشگاه آزادی به حمایت همه جانبه از تیم ملی ایران بپردازند.

با توجه به اینکه به احتمال زیاد "تفاضل گل" در صعود یا عدم صعود مستقیم ایران و ازبکستان، تعیین کننده خواهد بود، اگر جو ورزشگاه طوری شود که لبنانی ها نتوانند با تمرکز لازم بازی کنند، این امکان برای بازیکنان ایران به وجود خواهد آمد که از برتری آشکار فنی خود در فضای به وجود آمده استفاده حداکثری کنند و با تعداد گلهای زیادی حریف نه چندان مقتدر خود را شکست بدهند.

تاکید، این است که تیم ملی ایران امشب احتاج مبرمی به حمایت ایرانی ها دارد و به همین دلیل باید گفت که ورزشگاه آزادی در انتظار تماشاگر است تا فوتبال ایران در روزی به یاد ماندنی، در یک قدمی چهارمین حضور خود در جام جهانی فوتبال قرار بگیرد.

دیدار تیم های ایرن و لبنان ساعت 20 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.