"> «گذشته» فرهادی از 22 خرداد در سینماها -
چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: «گذشته» فرهادی از 22 خرداد در سینماها - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: اکران عمومی چهار فیلم "خود زنی"، "بی تابی بیتا"، "گذشته"، "خود زنی" و "زبان مادری" از 22 خرداد ماه آغاز می شود.

حبیب کاوش سخنگوی شورای صنفی نمایش با اعلام این خبر گفت: فیلم سینمایی "گذشته" اصغر فرهادی در گروه سینمایی استقلال، "خودزنی" احمد کاوری در عصرجدید، "بی تابی بیتا" مهرداد فرید در قدس و "زبان مادری" محمد قربانپور در آزادی از این هفته 22 خرداد ماه روی پرده می رود.

وی افزود: همچنین فیلم های نوروزی "رسوایی"، "حوض نقاشی" و "تهران 1500" نیز باید سالن های سینمایی را ترک کنند و جای خود را به فیلم های تازه بدهند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.